Онлайн

Ярослав Куц поділився основними принципами виховання щасливих дітей

15:15, 1 червня 2020

Сьогодні, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, ведучий програми «Контролер» на каналі «Україна» Ярослав Куц поділився власними принципами виховання щасливих дітей.

Ярослав Куц – зразковий батько. Він приділяє багато уваги своїм синам і доньці та робить усе, щоб вони щодня почувалися щасливими і захищеними. У родині ведучого у вихованні малечі дотримуються трьох простих принципів.

«Виховання дітей в нашій родині базується на трьох головних китах. По-перше, це безмежна любов: щоденні обійми, родинні сніданки, вкладання спати і цьомики. По-друге, важливими є повага до них як до особистостей, обов’язковий інтерес до їхніх переживань і яскравих моментів, які вони прожили за день. І третє - можливість давати поле для особистого розвитку. На мою думку, дуже важливо зацікавлювати їх обирати самостійно собі заняття до душі», - зазначив Ярослав Куц.

Ведучий переконаний, що дітей необхідно ознайомити з правилами фінансової грамотності з ранніх років: давати можливість заробляти гроші виконанням щоденних обов’язків та раціонально розпоряджатись накопиченими матеріальними ресурсами.

«Крім того, до виховання обов’язково додаємо елементи фінансової грамотності, яка полягає у прививанні дітям обов’язків (застелене ліжко, порядок в кімнаті, чергування у будинку, гарна успішність), за що у них існує базова зарплатня щотижня. Тоді діти зацікавлені робити такі необхідні речі і не порушувати правила, бо за порушення ця зарплатня зменшується. А далі діти самі вправі розпоряджатись накопиченими грошима. А я їм підказую. Тобто діти вже зараз самі купують собі смартфони, або якісь аксесуари і при цьому розуміють цінність зароблених ними грошей», - розповів ведучий.

Читай також
Відомий юрист Ярослав Куц прокоментував відкриття ринку землі в Україні

Відомий юрист Ярослав Куц прокоментував відкриття ринку землі в Україні

Та головним у вихованні дітей, вважає ведучий, є власний приклад, адже діти завжди копіюють дорослих і в ранкових вправах, і в роботі біля будинку, у відпочинку та спілкуванні.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь