Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Яніна Соколова зізналася, чи змінилося її ставлення до Володимира Зеленського

Журналістка Яніна Соколова знаходиться у Києві, звідки продовжує підтримувати інформаційний фронт та знайомити з думками експертів на актуальні теми.

Олександра Красновська Олександра Красновська
16:34, 12 травня 2022

Відома журналістка Яніна Соколова дала відверте інтерв’ю програмі «Зірковий шлях» на каналі «Україна». Зірка українського телебачення зізналась, які емоції відчуває сьогодні до президента України й кому завдячує за єдність і силу країни в цій війні.

Журналістка Яніна Соколова наразі перебуває в Києві, звідки продовжує підтримувати інформаційний фронт та знайомити з думками експертів на актуальні теми. Зірка українського телебачення зізнається – готова говорити з людьми відкрито на всі теми, не виключенням є й оцінка дій президента.

«Я журналістка, яка намагається в усьому бути об’єктивною. Зараз йде війна і якщо я бачу дії влади, які в мене, як у людини і журналіста викликають схвалення, а інколи захоплення – я буду про це говорити. Буде корупція – я говоритиму про це, буде паплюження національних інтересів – теж. Тому я не скажу, що моє ставлення до Зеленського змінилося масштабно, але я поважаю цю людину за те, що вона не втекла під час війни і за те, що вона мужньо і самовіддано представляє нашу країну на європейських аренах і робить це доволі вправно», – коментує Яніна Соколова в ефірі «Зіркового шляху».

Крім того, журналістка виокремила героїв, яким вдячна за мужність і силу на воєнному фронті. 

«Що стосується фронту – це заслуга Валерія Залужного і командирів всіх спецоперацій. Я пишаюсь ними і хочу, щоб всі українці зрозуміли – ці люди роблять зараз неймовірні речі! Неймовірної складності, сміливості, рішучості і відваги. Ну, а президенту нашому можна подякувати за те, що він призначив таких командирів, хоча це його обов’язок», – розповіла журналістка в інтерв’ю каналу «Україна».

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь