Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Яна Глущенко сказала чоловікові: «Коли ми переможемо – підемо за дівчинкою»

Актриса Яна Глущенко теж залишила свій дім, щоб захистити маленького сина від вибухів, артобстрілів та інших жахів війни.

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:48, 12 травня 2022

Зірка «Дизель шоу» розказала у програмі «Зірковий шлях» на каналі «Україна», яка зараз виходить в ефірі «Індиго TV», хто допоміг їй відпустити почуття провини, а також за яких обставин акторка познайомилася з колишньою дружиною свого чоловіка.

І зірки, і звичайні жінки під час війни стали просто матерями, які захищають своїх дітей, тому вони виїхали з країни в більш безпечні місця. Але в багатьох українок це рішення досі викликає почуття провини перед батьківщиною.

Акторка Яна Глущенко теж залишила свій дім, щоб вберегти маленького сина від вибухів, артобстрілів та інших жахів війни.

«Я відчуваю свою провину за те, що зараз не в Україні, – зізналася гостя програми «Зірковий шлях». – Але мене заспокоїв мій чоловік. Він сказав: «Єдине, що ти зараз можеш зробити цінне для країни – зберегти дітей». Я допомагаю фінансово, інформаційно – це те, чим я зараз займаюся. Якби в мене не було маленького сина – я б не поїхала з України».

Разом з акторкою в більш безпечне місце також переїхав син її чоловіка Олега Збаращука від попереднього шлюбу та старші сестри хлопця. Так сталося, що саме під час війни зірка зустріла колишню дружину Олега.

«Я сказала при зустрічі: «За яких обставин ми б ще познайомилися?» – з усмішкою розповіла Яна Глущенко. – Але ми знайшли спільну мову».

За словами гості програми «Зірковий шлях», її маленький син дуже хоче додому, але вона знаходить правильні слова, щоб пояснити, чому зараз не можна повертатися в Україну.

«Я не уточнювала в розмові з сином, що таке війна. Взагалі мені б не хотілося, щоб він розумів все так, як воно є, – пояснила зірка. – Я поки що оберігаю Тамерлана від цієї інформації. Йому лише 4 рочки».

Чоловік акторки залишився в Україні, зараз він займається волонтерською діяльністю.

Сьогодні українці чекають не перемогу, але дуже приємно, що люди почали мріяти про щось особисте. Зірка також поділилася своїми планами.

«Щойно почалася війна, я сказала чоловікові: «Коли ми переможемо – підемо за дівчинкою», – зізналася Яна Глущенко в інтерв’ю каналу «Україна» – Тому треба вже перемогти, треба вже повертатися додому».

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь