Онлайн
Здоров'я

Якої якості пломбір продають українцям? - перевірка «Головної теми»

Журналісти вирішили перевірити улюблені літні ласощі на якість, безпеку і найкраще співвідношення ціни!

Олександра Красновська Олександра Красновська
14:32, 14 червня 2021

Скільки б екстравагантних смаків виробники морозива не вигадували, найпопулярнішим серед дорослих та малих українців залишається класичний білий пломбір. На етикетках нам обіцяють, що він із 100% молока, смаком як із дитинства. Та в суспільно-резонансному проєкті «Головна тема» з Оленою Кот на каналі «Україна» вирішили перевірити улюблені літні ласощі на якість, безпечність та відповідність ціні!

Аби дізнатися, скільки коштує пломбір БЕЗ молока, де морозиво продають з грибком, а де можна знайти натуральне та безпечне, команда проєкту віддала на лабораторну експертизу ласощі різної ціни та виробника:

  • морозиво італійського виробника зі смаком лісових ягід за ціною 11 грн за 100 грамів;
  • пломбір найдешевший – по 11 грн за 100 грамів;
  • популярний пломбір житомирської фабрики - 17 грн/100 грамів;
  • дитячий пломбір – за 16 грн/100 грамів;
  • пломбір у стаканчиках без розпізнавальних знаків з сільського магазину - по 10 грн за 100 грамів;
  • морозиво з яток на Хрещатику - по 30 грн за 100 грамів;
  • популярний пломбір, який продають в торгових центрах кульками по 58 грн за 100 грамів.

Пломбір перевірили на якість - скільки в морозиві молока і чи не замінив його виробник якоюсь дешевшою сировиною. А також на безпечність - кишкову паличку, сальмонелу, грибок, які можуть викликати отруєння.

Результати експертизи виявились неочікуваними. У найдешевшому пломбірі і дитячому морозиві за 16 грн/100 г міститься 98% молочних жирів. Це означає, що воно виготовлено з молока. За мікробіологічними показниками морозиво теж є безпечним.

А ось розрекламоване морозиво житомирської фабрики насправді не можна назвати пломбіром – в його складі не молочні жири. Утім, виробник це вказав на етикетці: зроблено зі знежиреного молока, з додаванням кокосової олії. Чесність - це плюс, та й перевірку на безпечність цей пломбір теж пройшов.

Щодо морозива з сільського магазину – у ньому виявили цілий «букет» бактерій і грибок. Попри те, що продукт герметично запакований, у ньому знайшли плісняву і дріжджі, що може викликати отруєння.

Не кращі справи з морозивом з Хрещатика – у ньому знайшли кишкову паличку, тому воно не рекомендоване до вживання. У найдорожчому морозиві кульками з ТРЦ - всього 12% молочних жирів і також кишкова паличка, пліснява і дріжджі. Італійське морозиво – якісне і безпечне.

Тож купуючи морозиво, краще беріть запаковане. Таке менше контактує з людьми і має низьку ймовірність підселити вам кишкову паличку. А на упаковці шукайте позначку «ДСТУ: 4733» - це означає, що морозиво тільки з молока.

Дивіться програму «Головна тема. Перезавантаження» у суботу о 20:00 на каналі «Україна»

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь