Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Фонд Ріната Ахметова

«Неоціненний внесок під час війни»: як Фонд Ріната Ахметова допомагає лікарням Донецької області

Нещодавно Фонд Ріната Ахметова передав понад 23,5 тисячі одиниць медикаментів до Покровської громади, що на Донеччині.

Олександра Красновська Олександра Красновська
17:55, 31 травня 2022

Війна значно ускладнила доставку медичних засобів до лікарень та аптек у регіонах України, які охоплено воєнними діями. Проте саме медикаменти вкрай потрібні медичним закладам — як тим, де рятують і лікують поранених, так і таким, де надають усі види медичної допомоги.

Нещодавно Фонд Ріната Ахметова передав понад 23,5 тисячі одиниць медикаментів до Покровської громади, що на Донеччині. Гуманітарна допомога надійде до медичних закладів регіону під координацією Донецької обласної військової адміністрації.

Про допомогу від Фонду та про те, чим нині живуть лікарні в безпосередній близькості до східної лінії фронту, розповіла Інеса Остряніна, директорка КП «ЦПМСД» Покровської міської ради Донецької області.

«З початком війни змінилося майже все й ситуація наразі дійсно непроста. Через воєнні дії 60 % лікарів були змушені евакуюватися до більш безпечних місць. Інша частина продовжує надавати допомогу мешканцям нашого міста», — розповідає директорка закладу.

Хоча медичний заклад приймає здебільшого цивільне населення, лікарня вкрай гостро потребувала серцево-судинних, знеболювальних препаратів та антибіотиків. Власне, тих медикаментів, які Фонд направив до лікарні.

«Хочу висловити слова вдячності Фонду Ріната Ахметова за надання гуманітарної допомоги та за підтримку людей загалом. За той неоціненний внесок, який ви робите під час війни», — подякувала Остряніна.

Окремо директорка розповіла про поточну ситуацію з COVID-19. За її словами, у лікарні спостерігається різке зменшення кількості пацієнтів із коронавірусною інфекцією: наразі констатують лише 1–2 випадки на день.

Загалом від початку повномасштабної війни державні лікарні областей України отримали від Фонду Ріната Ахметова більше 600 тисяч одиниць найнеобхідніших медикаментів і понад 60 тисяч гемоконтейнерів для донорів крові.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь