Онлайн
Говорить Україна

«Я зав’язав з коханням»: Олексій Суханов зізнався, що знову самотній

Серце ведучого каналу «Україна» знову вільне.

12:45, 4 травня 2020

Нещодавно шанувальники ток-шоу «Говорить Україна» раділи за його ведучого Олексія Суханова, який врешті знайшов другу половинку. Та життя непередбачуване і, як виявилося, серце ведучого каналу «Україна» знову вільне. Про це він розповів в інтерв’ю журналу «Отдохни».

«Це інтерв'ю мало б бути про кохання, але поки верстався журнал, стосунки розпалися, і розмова з Олексієм Сухановим вийшла про розлуку. Ми цінуємо відвертість і тому залишили все як є. Незважаючи на те, що Олексій каже, що з любов'ю зав'язав, не будемо зарікатися, життя часом підносить і приємні сюрпризи», – коментує головний редактор видання Ольга Безсонова.

Сам Олексій зізнався, що його стосунки закінчилися з поважної причини. Як відомо, обраницею ведучого програми «Говорить Україна» була рестораторка, з якою вони познайомилися 6 років тому.

«У моєму віці вже важко з кимось ужитися. Різний темп життя, різні звички… Можу сказати, що я людина відверта. Але будь-яка людина має бути відвертою тільки до певної міри. Не можна бути весь час розгорнутою книгою. Це по-перше. По-друге, у будь-якої людини, навіть у вашої коханої, має бути особистий простір. І його не можна порушувати. Це важлива складова стосунків. Поки що я не готовий розповідати більше. Не тому, що в мене такий поганий характер, ні. Я просто цього не хочу. І взагалі не люблю, коли у ліжку більше двох збирається», – поділився ведучий каналу «Україна» Олексій Суханов.

Також у новому інтерв’ю він розповів про бажання усиновити дитину, роботу над ток-шоу «Говорить Україна» під час карантину, квартиру в Юрмалі та колекцію окулярів. Журнал з відвертим інтерв’ю Олексія вже доступний у продажу.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь