Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Зірки

«Я в цьому старовір»: Андрій Дебрін поділився своїм досвідом виховання дітей

Зірка скріптед-реаліті «Реальна містика» Андрій Дебрін поділився своїм досвідом виховання дітей.

09:43, 16 червня 2019

Сьогодні, 16 червня, в Україні вперше святкують День батька, який затвердив Кабінет Міністрів в 2019 році.

Якщо раніше цей день Україна святкувала неофіційно разом з іншими країнами, то з цього року свято відзначатиметься на державному рівні. До Дня батька хочеться обрати особливий подарунок і привітання. Раніше ми написали поради, як обрати найкращий подарунок для батька.

Відомий український актор, ведучий скріптед-реаліті «Реальна містика» на каналі «Україна» Андрій Дебрін поділився своїм досвідом і відношенням до батьківства. Андрій із дружиною виховують трьох хлопчиків, старшому з яких вже виповнилося 18. Андрій розповів, що є прихильником класичних методів виховання дітей.

«Попри всі новомодні теорії у вихованні дітей, я в цьому "старовір". Потрібно спочатку дати дитині основу. Це повага до батьків, вміння працювати та долати труднощі, самостійність, турбота про близьких, цінність всього живого, що його оточує. А потім вже говорити про його можливості та права. Це як за кермом автомобіля. Спочатку вивчи правила, а потім ти можеш їздити в залежності від своєї майстерності. Швидко, повільно, хоч боком. Але! Назавжди вклав собі в голову правила. Тому що від цього залежить твоє життя!» – розповів Андрій.

Андрій Дебрін з синами

Однак, перестаратися в турботі та опіці теж шкідливо. На думку Андрія Дебріна, дитина повинна проявляти самостійність і вчитися справлятися із завданнями. Сучасні батьки занадто часто оточують дітей надмірною турботою, відбираючи у них можливість діяти самостійно.

Ще Андрій рекомендує молодим батькам дотримуватися однієї точки зору. Адже якщо мама на одному боці, а батько вважає інакше, дитина плутається і це не дає результату. Андрій вважає, що розуміння того, що «добре», а що – «погано», має бути чітким і переконливим для дитини.

Раніше Андрій Дебрін розповів про важливість заохочувати в дітях їхню індивідуальність, про шлюб і про батьківство, а також про власний світогляд.

Дізнайтеся, яка роль батька у вихованні дівчат та хлопчиків, а також, як правильно виховати дитину, щоб вона виросла щасливою.

Дивіться, про що мріють діти-сироти:

Долучайтесь до каналу «Україна» в меседжерах, щоб дізнаватися першими про актуальні і обрані матеріали за такими адресами:
Viber -https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram -https://t.me/kanalukraina

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь