Онлайн

«Я своя, я українська»: 7 видатних цитат акторки серіалу «Сага» Ади Роговцевої

Прем'єра серіалу «Сага» відбудеться 5 жовтня о 21:00 на телеканалі «Україна».

Єлизавета Бабец Єлизавета Бабец
12:30, 19 вересня 2020

Ім'я Ади Роговцевої відомо навіть тим, хто не дуже розбирається у вітчизняному кіно. Акторка відома не тільки своїми видатними ролями, а й активною соціальною позицією. Згадуємо відомі цитати Ади Роговцевої, яка зіграла в серіалі «Сага», що вийде вже зовсім скоро, 5 жовтня, на телеканалі «Україна».

«Найголовніше в житті людини - зберегти свою людську гідність всупереч усьому. Тому що людина без гідності - це вже неповноцінна людина, а народ без гідності - це вже не народ »

«Так найчастіше і буває: то, що робиться в поспіху і відчувається як "не головне", побічне, виявляється в результаті найголовнішим, найважливішим і значним»

«Кожна людина - таємниця. Тому приходити в неї потрібно, як в таємницю»

«Я легко віддавала все, що заробляла, а коли потрібно було виходити в світ, займала у подруг і одяг, і діаманти»

«Гумор, філософське ставлення до життя, терпіння, мужність і велика любов до всього, що тебе оточує. До сонця, ліхтаря на вулиці, до дітей, онуків. Ось єдиний рецепт. Тільки так, вважаю, варто жити»

«Великий обман багатьох головних - не бачити кожного окремо, не поважати та не цінувати їх дорогоцінного часу і нервів»

«Я все життя грала в Россії, крім України. Мені кажуть: "Ада, ти наша". А я Їм відповідаю: "Я не ваша. Я своя, я українська»

Дивіться серіал «Сага» за участі Ади Роговцевої вже 5 жовтня о 21:00 на телеканалі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь