Онлайн
Зірки

«Я люблю свого екс-чоловіка»: Слава Камінська здивувала серією фото з Едгаром

«Колишніх не буває, коли вас пов'язують діти», - пише зірка.

Даша Харченко Даша Харченко
17:00, 10 грудня 2020

Більше року солістка групи «НеАнгели» Слава Камінська не живе зі своїм колишнім чоловіком, пластичним хірургом Едгаром Камінським.

Днями вона виклала з ним фотографію, чим викликала шквал коментарів.

«Вчора був один з найбільш душевних вечорів цього року. Як показує досвід, іноді, щоб зберегти сім'ю, краще бути порізно. Якщо вчасно переступити через образи і уявні принципи, можна залишитися щасливими назавжди», - написала зірка.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

(@babaslavka)

Багато хто подумав, що пара знову разом і не зрозуміли послання Слави. Після чого вона пояснила ситуацію.

«Чоловік, може, і колишній, а батько - нинішній, і так буде завжди! Любов може трансформуватися, якщо вона мала місце бути! Дівчата, що у вашій голові? Спілкуватися з колишніми - це нормально, тим більше, якщо у вас є спільні діти! Незалежно від наявності нового обранця або обраниці і нових почуттів! ... Я люблю свого колишнього чоловіка і не маю права ставитися до нього інакше, адже без нього у мене б не було двох чудових, геніальних малюків! Зрозумійте одне, колишніх не буває, коли вас пов'язують діти», - написала співачка.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

(@babaslavka)

Раніше в програмі «Зірковий шлях», яка виходить на каналі «Україна», співачка Слава Камінська відверто розповіла, в яких стосунках вона зараз знаходиться з екс-чоловіком і батьком своїх дітей Едгаром Камінським.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь