Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Фонд Ріната Ахметова

Вже 70 днів Фонд Ріната Ахметова надає гуманітарну та психологічну допомогу Україні

За десять тижнів війни Фонд передав для жителів України більше 580 тисяч одиниць медикаментів, понад 60 тисяч гемоконтейнерів і більше 145 тисяч продуктових наборів.

Олександра Красновська Олександра Красновська
17:25, 4 травня 2022

З початку повномасштабного російського вторгнення в Україну пройшло вже 70 днів. У час, коли країна живе у стані війни, Фонд Ріната Ахметова зосередив ресурси на допомозі найвразливішим категоріям населення та тимчасово переміщеним особам.
 
За десять тижнів війни Фонд передав для жителів України більше 580 тисяч одиниць медикаментів, понад 60 тисяч гемоконтейнерів і більше 145 тисяч продуктових наборів. Гуманітарна допомога від Фонду охопила 980 тисяч людей. 

За цей час на гарячу лінію Фонду Ріната Ахметова надійшло понад 20 тисяч звернень. 

Важливим для Фонду є і надання психологічної підтримки: працюють точки екстреної психологічної допомоги у Запоріжжі для тих, хто евакуювався з Маріуполя та Волновахи, у Львові відкрилася точка психологічної підтримки переселенців.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь