Онлайн

Актуально

Висновок Tether на Приват24: швидко, без проблем і на вигідних умовах

Зайшовши в електронний обмінник, можна, зробивши всього кілька кліків і витративши небагато часу, зробити цікавий для обмін

Марія Синицька Марія Синицька
11:15, 28 грудня 2020

Tether є унікальним стейблкоіном, що з'явилися в 2012 році, і всього за кілька років стрімко увійшов в число лідируючих по затребуваності активів, які перебувають в обороті на інтернет-просторі. Унікальність криптовалюта Tether полягає в тому, що для надійності з самого початку кожен стейблкоін був підкріплений американським доларом.

Згодом політика компанії зазнала кілька змін, зокрема, тепер кожен коін підкріплений «резервами, що включають в себе тверді валюти і еквіваленти готівки». Наприклад, з 2016 року з'явилися маркери, прив'язані до євро, з вересня 2019 року - до китайським юаням, з січня 2020 року - забезпечені золотом (1 Tether Gold (XAUT) = 1 тройська унція золота в одному злитку). Української валюти поки в цьому списку немає, тому висновок Tether на карту з гривнею в ПриватБанк 24 ускладнений необхідністю конвертацій і відповідними втратами на різниці курсів.

Секрет простих, зрозумілих і швидких онлайн-конвертацій з мінімальними витратами

Ті, кому потрібно швидко зробити висновок Tether на Приват24, цілком можуть скористатися послугами онлайн-обмінників, представлених на сайті bestchange.ru/tether-erc20-to-privat24-uah.html. Обмінні сервіси якраз і займаються тим, що конвертують одні валюти в інші за встановленим курсом, працюючи і з електронними грошима, і з фіатнимі. Зайшовши в електронний обмінник, можна, зробивши всього кілька кліків і витративши небагато часу, зробити цікавий для обмін.

Працювати з обмінними сайтами не складно, у цих сервісів ретельно продуманий інтерфейс, який робить будь-яка дія для відвідувача інтуїтивно зрозумілим. Власне, потрібно заповнити електронну заявку, вказавши, яку валюту і в якій кількості міняємо, напрямок обміну (в нашому випадку - Tether на ПриватБанк) і потім виконати прості дії за інструкціями обмінника.

Цікава особливість обмінних ресурсів полягає також в тому, що у них не єдиний курс, а різний, тобто можна вибрати для виведення Tether найвигідніший (з мінімальними втратами).

Якщо на цьому моменті ви задумалися над тим, а як же дізнатися, який курс на сьогоднішній день найнижчий, і в якому сервісі виробляють конвертацію стейблкоінов в українську гривню саме по ньому, то тут пора відкрити ще один цінний секрет. Все просто - можна подивитися лістинг обмінних пунктів на bestchange.ru або на іншому аналогічному порталі моніторингу. До речі, на цьому ж ресурсі можна буде відстежити курси для будь-яких інших напрямів обміну, а потім тут же і зробити цікаву операцію.

Гарантія захисту

Будь-який користувач прекрасно розуміє, що обмінний сервіс - це посередник, а результат угоди залежить від того, наскільки він надійний і порядний. На жаль, на інтернет-просторі багато шахраїв. Щоб не потрапити в їх «мережі» і не втратити гроші, слід працювати тільки з перевіреними ресурсами. У лістинг електронних обмінників, представленому, наприклад, на сторінці bestchange.ru/list.html, сумнівні сайти не потрапляють. Перш ніж включити ресурс в рейтинг, проводиться перевірка його безпеки. Таким чином, ви зможете бути впевнені в тому, що звертаєтеся в обмінний сервіс, а не на сайт-одноденку, відкритий шахраями.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь