Онлайн
Соціум

Випускників можуть звільнити від підсумкової атестації у формі ЗНО

Все через пандемію.

Даша Харченко Даша Харченко
13:00, 7 грудня 2020

Через пандемію коронавірусу випускників, які 2021 року завершують здобуття повної загальної середньої освіти, можуть звільнити від обов'язкової державної підсумкової атестації у формі ЗНО.

Про це в коментарі Освіта.ua повідомив в. о. директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко.

В УЦОЯО є декілька моделей проведення ЗНО у 2021 році. Зокрема пропонується звільнення від обов'язкової ДПА у формі ЗНО.

фото:depositphotos

Читай також
Міносвіти заборонило лишати школярів на другий рік

Міносвіти заборонило лишати школярів на другий рік

Пріоритетною моделлю визначали такий механізм, за яким ДПА відбуватиметься за вибором випускника – або в закладі освіти (письмова чи усна форма, зокрема з використанням дистанційних технологій), або у формі ЗНО.

 «У разі вибору зазначеної моделі зменшиться кількість учасників ЗНО з кожного предмета, а отже, і загальна кількість тестувань. Така ситуація пов‘язана з тим, що значна частина учасників тестування з числа учнів закладів вищої освіти і переважна більшість із числа учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти реєструється для участі в ЗНО виключно з метою проходження ДПА», – зазначив Бойко.

До розгляду цього питання парламентський Комітет з питань освіти, науки та інновацій повернеться в першій половині березня, коли буде більше інформації про епідемічну ситуацію в Україні.

 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь