Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Випускниця «Медіа Майстерні» розповіла, як стартувала її кар'єра на телебаченні 

18:43, 10 травня 2018

Випускниця курсу «Медіа Майстерність» Олександра Сигал після навчання та стажування залишилася працювати на каналі «Україна». Дівчина поділилася своїми враженнями про курс навчання, стажування та тепер вже роботу на телеканалі «Україна».

«Постукати в закриті двері і Вам відкриють. Саме так відбувається в «Медіа Майстерні» телеканалу «Україна». Можу відразу сказати, легко не буде. Кожен день треба доводити, що ти можеш , а головне, що дуже хочеш. Усі тренінги проводять справжні професіонали, які наразі в професії. Жодних книжок, все на реальних прикладах, відео-матеріалах. А потім практика. Зняти сюжет в новини, який побачать мільйони людей. Медіа-майстерня це щасливий квиток в життя. Це мій щасливий квиток, адже працюю на телебаченні вже більше року», - розповіла випускниця «Медіа Майстерні» Олександра Сигал. 

Нагадаємо, що новий курс стартує вже в червні. Переходьте за посиланням  https://www.facebook.com/events/2084529528469411/ та приєднуйся до нас!
 

Почніть свою кар’єру на телебаченні просто зараз!
 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь