Онлайн

Другий конкурсний день "Дитячої нової хвилі": Росія попереду!

За результатами другого конкурсного дня Міжнародного конкурсу молодих виконавців "Дитяча нова хвиля", трансляцію якого глядачі побачать на телеканалі "Україна" 25 серпня в 9:00, перше місце займає учасниця з Росії Єлизавета Пуріс.

11:59, 17 серпня 2012

За результатами другого конкурсного дня Міжнародного конкурсу молодих виконавців «Дитяча нова хвиля», трансляцію якого глядачі побачать на телеканалі «Україна» 25 серпня в 9:00, перше місце займає учасниця з Росії Єлизавета Пуріс.

Її два виступи в конкурсні дні зібрали максимальну кількість балів від журі. І вже сьогодні можна сказати, що Ліза стане переможцем конкурсу «Дитяча нова хвиля». Боротьба за друге місце розгорнеться між учасниками з Вірменії та Україні.

Українці Вікторія Литвинчук і Віктор Привика отримали за свої виступи у другій конкурсний день 83 і 86 балів відповідно.

Юрій Привика виступав вчора під номером 13. Напередодні вокаліст з Івано-Франківська сказав: «Я Дуже радий, Що віступатіму под номером 13, Аджея Це моє щасливе число. У Москві на відбірковому турі я кож виступали под ЦІМ номером и переміг ».

Але в цей раз удача була не на стороні Юрія. Через технічні неполадки лідеру першого конкурсного дня довелося повторно виходити на сцену. Можливо, хвилювання і завадило Юрію зібрати максимальну кількість оцінок (88 балів) і у другий конкурсний день.

Які призові місця отримають учасники від України, стане відомо вже сьогодні під час гала-концерту Міжнародного конкурсу молодих виконавців «Дитяча нова хвиля». В цьому році, окрім традиційних призових місць, засновано спеціальний приз від Фонду Р. Ахметова «Розвиток України».

Церемонію нагородження глядачі телеканалу «Україна» побачать 26 серпня в 9:00. А трансляція всього конкуру «Дитяча нова хвиля» пройде на телеканалі «Україна» з 24 по 26 серпня.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь