Онлайн

Усіх вилікуємо! Канал «Україна» покаже продовження серіалу «Черговий лікар»

31 січня 2017 року на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра нових 40 серій першої україномовної медичної драми «Черговий лікар». Виробництвом стрічки займається компанія FILM.UA.

12:51, 13 січня 2017

31 січня 2017 року на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра нових 40 серій першої україномовної медичної драми «Черговий лікар». Виробництвом стрічки займається компанія FILM.UA.

Зйомки другого сезону україномовної медичної драми «Черговий лікар» добігають кінця. Вже скоро глядачі телеканалу «Україна» стануть свідками нових міжусобних драм, які щодня вирують у лікарні швидкої допомоги, познайомляться ближче з головними героями стрічки, їх рідними та близькими.

Один із режисерів Олександр Онуфрієв зазначив, що у другому сезоні більше уваги приділили особистим драмам пацієнтів і стосункам між постійними героями, але водночас не забули про гумор.

«Якщо в першому сезоні було все простіше, то цього разу «Черговий лікар» здивує глядачів якістю складних сцен з операціями. Незважаючи на те, що в серіалі буде багато сліз і крові, позитивні емоції ніхто не скасовував! Адже ми розуміємо, що без гумору було би жити складніше, саме він допомагає нам навіть у найсумніших ситуаціях», — розповів режисер Олександр Онуфрієв.

Художник із гриму Ілона Легчило розповіла, що під час зйомок продовження «Чергового лікаря» їй довелося багато часу присвятити вивченню анатомії людини. Адже створити людські органи та показати процес народження дитини — завдання не з легких. У цьому кіношникам проекту допомагали професійні лікарі, котрі консультували як на етапі написання сценарію, так і на знімальному майданчику у стінах операційних.

«Звичайно, лікарів не обдуриш. Але ми так старалися, що глядач не відрізнить справжні людські органи від штучних. Аби відтворити плоть у розрізі, спершу необхідно зрозуміти, як же вона виглядає насправді. Довелося детально вивчати процеси операцій і анатомію людини. Кожний макет у серіалі — це кропітка праця і вивчення медицини. Скажу чесно — екшн буде!», — заінтригувала Ілона.

Зйомки 40 серій другого сезону стартували влітку 2016 року і проходили у Києві в павільйоні студії FILM.UA. Наразі команда «Чергового лікаря» продовжує роботу над третім сезоном стрічки.

В основі сюжету серіалу — історії про будні лікарні швидкої допомоги, медики якої не тільки лікують пацієнтів, але й допомагають розібратися у проблемах особистого характеру.

Головні ролі в серіалі виконають вже відомі глядачам українські актори Михайло Жонін, Руслан Сокольник, Михайло Романов, Ірина Ткаленко, Надія Левченко та багато інших.

Режисери: Олександр Онуфрієв, Андрій Колесник.

Креативний продюсер і головний автор: Юлія Міщенко.

Продюсери: Ірина Костюк, Анна Єлісєєва, Олена Канішевська.

Виконавчий продюсер: Елла Бобленюк.

Нагадаємо, «Черговий лікар» — перший україномовний серіал на медичну тематику. Прем’єра відбулася у травні 2016 року на телеканалі «Україна». Над створенням стрічки працювала команда професіоналів компанії FILM.UA.

Дивіться продовження україномовної медичної драми «Черговий лікар» із 31 січня на телеканалі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь