Онлайн
Психологія

Чи можлива дружба між чоловіком і жінкою: відповідає психолог

Це через те, що дружба для чоловіків дорівнює родинним зв’язкам, сильна стать сприймає жінку як сестру

22:20, 10 червня 2020

Чи можлива дружба між чоловіком і жінкою

фото:depositphotos

Постійне питання: чи існує дружба між чоловіком і жінкою? Думки розділяються: хтось вважає, що ні, бо з’являється сексуальний потяг, а хтось каже, що це все стереотипи – можна дружити. Ведучі програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Марія Мельник і Григорій Герман з’ясували можливість цього явища.

Кажуть, стать – завада дружбі! Начебто чоловіки вміють дружити тільки с чоловіками, а жінки – з жінками. Психолог зазначає, що раніше були поодинокі випадки дружби між протилежними статями. А от у 21-му столітті відсоток цієї дружби набагато зріс.

Дивіться, як обрати друзів, щоб вони не спілкувалися з вами через гроші:

«Сильних жінок стає і вже стало більше. Відповідно приймаючих, ніжних чоловіків стає ще більше і саме тому дружба можлива ще більше», – розповіла психолог Олена Рихальська в програмі «Ранок з Україною».

Це через те, що дружба для чоловіків дорівнює родинним зв’язкам, сильна стать сприймає жінку як сестру, яку треба оберігати і допомагати, завжди бути поруч. Але психолог каже, це невластиво брутальним чоловікам.

«Навіть якщо вам здається, що у вас починається дружба – це все одно перейде в те, що рано чи пізно він свідомо, чи несвідомо захоче вас завоювати хоч на раз. За статистикою, брутальних чоловіків приблизно 30%, а так званих сприйнятливих, ніжних – 70%», – зазначила психолог.

Та неважливо, між ким зародилися дружні стосунки, головне, щоб вони були справжніми і безкорисливими.

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь