Онлайн
Зірки

Володимир Остапчук розповів старшокласникам, як реалізуватися на телебаченні

Телеведучий зустрівся зі старшокласниками і натхненно розповів їм про свій професійний шлях.

Олександра Красновська Олександра Красновська
12:48, 3 червня 2021

Відомий ведучий гіпершоу «Маска» на каналі «Україна» Володимир Остапчук став запрошеною зіркою в Національному проєкті «Моя кар’єра в Україні», який покликаний сприяти усвідомленому вибору майбутньої професії підлітками.

На фінальній пресконференції проєкту, яка відбулася в Києві 1 червня, в День захисту дітей, телеведучий зустрівся зі старшокласниками, які прибули з різних регіонів країни, і натхненно розповів їм про свій професійний шлях, виклики, з якими йому доводилося стикатися, та поділився цікавими історіями, які траплялися в професії телеведучого.

Під час свого виступу Володимир Остапчук закликав підлітків йти до своєї мрії і обирати професію, яка буде приносити задоволення в майбутньому. Ведучий зізнався, що свою кар’єру на телебаченні він почав будувати у 24 роки, будучи за фахом дипломованим філологом з блискучим знанням англійської мови. Пройшовши десятки кастингів на різних каналах, завдяки наполегливій праці він за короткий час зумів голосно заявити про себе на українському ТБ і стати одним із найкращих ведучих, шоуменів.

«Я завжди намагаюсь підтримувати подібні волонтерські соціально відповідальні проєкти, особливо коли вони створені для дітей. Тут є шанс зробити їх вибір майбутньої професії хоча б на 1% простішим, яснішим, звузити його чи навпаки відкрити для тінейджерів нові цікаві варіанти, які раніше вони не розглядали. Послухайте, якби мені в 16 років запропонували такий курс, то зі своєю майбутньою професією я б визначився набагато раніше, аніж у 24, – прокоментував участь у проєкті Володимир Остапчук. – До того ж подібні зустрічі з дітьми – це як міні-тренування перед таким же відповідальним етапом у житті моїх Емілії та Евана».

На зустрічі Володимир Остапчук порадив старшокласникам задля досягнення мети стукатися у всі двері і пробувати свої сили, не боятися перешкод, відмов. Багато навчатися, читати, підтримувати свої навички, які можуть здаватися непотрібними, ставити перед собою нові виклики. І важливо, за словами ведучого, скористатися шансом, який дає життя. Така можливість свого часу трапилась йому, і він став ведучим співочого конкурсу Євробачення-2017.

У свою чергу, натхненні і мотивовані підлітки поцікавилися у ведучого, як не розчаруватися у виборі майбутньої професії, якою є формула для досягнення успіху.

Національний проєкт «Моя кар’єра в Україні» організували Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» спільно з Першим Українським Міжнародним Банком за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Цього року він реалізовується вшосте з метою показати молодому поколінню можливості для самореалізації в Україні, сформувати уявлення в учнів та учениць про професії та галузі.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь