Онлайн
Зірки

Володимир Остапчук розповів, чому свого часу виїхав до Канади

Ведучий Володимир Остапчук зізнався, що в його житті був період незатребуваності, коли він розумів, що роки минають, а в кар'єрі немає розвитку.

Олександра Красновська Олександра Красновська
17:55, 29 вересня 2021

Ведучий шоу «МАСКА» і «Співають всі!» Володимир Остапчук розповів журналістам програми «Зірковий шлях», яка виходить на телеканалі «Україна» в будні, як пережив часи професійної незатребуваності.

Ведучий Володимир Остапчук зізнався, що в його житті був період незатребуваності, коли він розумів, що роки минають, а в кар'єрі немає розвитку.

«Ми вирішили виїжджати в Канаду сім'єю, тому що я зрозумів, що вже 5 років мене майже нікуди не беруть, я навіть в Топ-20 ведучих не входжу, з моєю гарною англійською у мене не було можливості пробитися ніяк», - поділився із журналістами каналу «Україна» ведучий шоу «Співають всі!» Володимир Остапчук.

Але в 2017 році Володимира запросили вести Євробачення разом із Олександром Скічком і Тімуром Мірошниченком. І після того, каже Остапчук, всі сумніви розвіялися.

«Я в принципі вважаю, що у чоловіка повинна бути одна фотографія у паспорті, в 35 років, тому що тут починається, як кажуть американці, золотий вік. У тебе є досвід, молодість, якась реалізованість. Тому я кайфую зараз», - говорить Остапчук.

Дивіться «Зірковий шлях» в ефірі каналу «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь