Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Володимир Дантес: «Я дуже боявся переходити на українську мову»

«Краще говори російською мовою», – таку фразу часто можна було почути до війни. Деяким людям просто не подобалася українська з помилками, тому вони вирішували за іншу людину, що для неї «краще».

Олександра Красновська Олександра Красновська
12:45, 17 травня 2022

Сьогодні дуже круто й патріотично – розмовляти рідною мовою. Але, варто зізнатися, не всім це добре вдається. Музикант Володимир Дантес у програмі «Зірковий шлях» на каналі «Україна», яка зараз виходить в ефірі «Індиго TV», розказав про реакцію оточення на свої помилки.

«Краще говори російською», – таку фразу часто можна було почути ще до війни. Дехто не хотів слухати українську з помилками, тому вирішував за людину, чому вона повинна обирати іншу мову. Іноді навіть українці сумнівалися і тому прислуховувалися до такої «поради».

Як виявилось, гість програми «Зірковий шлях» теж був серед «новачків».

«Я дуже боявся за свою українську мову, – зізнався співак Володимир Дантес, – але люди мене підтримали! Тому я подумав: «Все, буду тільки так розмовляти».

Насправді музикант вже давно вирішив перейти на рідну мову. Два роки тому заради цього він навіть спеціально йшов на кастинги та шоу, тому що там була тільки українська.

Але в музиканта виникли складнощі, тому що реальне життя і телебачення все ж таки відрізняються.

«Я не перебував в оточенні, де всі розмовляють рідною мовою, – пояснив гість в інтерв’ю каналу «Україна». – Не будемо цього приховувати: раніше в нас багато хто на телебаченні говорив українською, а в житті – російською».

Володимир Дантес зізнався, що він не думав рідною мовою, не практикував її через… лінощі. Але під час війни зірка зрозумів, що так не може далі продовжуватися. Поготів сьогодні всі так розмовляють, і це природно.

«Менш ніж 1% людей можуть сказати мені: «Ти неправильно говориш українською», – поділився музикант. – Насправді страх сидить у самій людині, яка вчиться, решта лише підтримує: «Це круто, що ти перейшов на рідну мову! Не зважай на помилки».

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь