Онлайн

Володимир Остапчук зізнався, навіщо звертався за допомогою до психолога

Дивіться новий сезон «Зірковий шлях» о 9:30 в ефірі каналу «Україна».

19:30, 26 серпня 2020

Шоумен Володимир Остапчук у програмі «Зірковий шлях», яку ведуть Альона Вінницька та Тімур Мірошниченко на каналі «Україна», розповів, як йому в житті допоміг психолог.

У житті популярного шоумена Володимира Остапчука відбулися серйозні зміни. Після 12 років шлюбу розпалася його сім'я. Щоб розібратися у собі і зрозуміти, чому виникали складні моменти у відносинах, Володимир Остапчук вирішив звернутися до фахівця.

«Взагалі я вважаю, що кожна людина повинна відвідувати психолога. Причиною такого візиту можуть бути певні комплекси, незакриті гештальти і інші проблеми. Одружені ви або розлучені - неважливо. Ви просто доросла людина, - сказав шоумен у програмі «Зірковий шлях». - І мені це допомогло, по-перше, закрити гештальт, пов'язаний з дитинством і зі своїми оточенням. По-друге, привести свої думки до ладу і переоцінити певні моменти, чому у нас не склалося сімейне життя. Так що я рекомендую всім ходити до психолога!».

Читай також
День Незалежності: Остапчук з нареченою заговорили на діалектах різних куточків України

День Незалежності: Остапчук з нареченою заговорили на діалектах різних куточків України

Вона сказала «так». Володимир Остапчук зробив пропозицію коханій

Вона сказала «так». Володимир Остапчук зробив пропозицію коханій

Психолог Наталія Холоденко згодна з шоуменом.

«Чоловіки приходять після розлучення, тому що їм складніше емоційно відкритися, - пояснила Наталія Холоденко на каналі «Україна». - Мається на увазі, що вони не можуть ридати на плечі у подруги або піти на шопінг. Багатьом з них ні з ким поділитися своїми переживаннями і це дійсно так, тому чоловіки звертаються до психологів».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь