Онлайн

Володимир Остапчук відверто розповів про спілкування з ексдружиною

Нагадаємо, Володимир Остапчук вестиме грандіозний проєкт «МАСКА» на телеканалі «Україна».

Марія Синицька Марія Синицька
14:52, 20 листопада 2020

Ведучий шоу «МАСКА» на каналі «Україна» Володимир Остапчук ексклюзивно в програмі «Зірковий шлях» зізнався, чому не хотів робити своє розлучення публічним та через що зараз експодружжю не вдається дійти згоди.

Володимир Остапчук та Олена Войченко були у шлюбі 12 років, та торік пара розлучилася. Робити цю історію публічною чоловік аж ніяк не хотів, але все склалося по-іншому.

«На жаль, у нашому випадку свідками цієї історії стала вся країна. Коли ми розійшлися в серпні минулого року, я одразу сказав: «Давай, не будемо це виносити, тому що насамперед від цього постраждають діти». Мені і зараз про це дуже складно говорити. Я жодного поганого слова в її сторону не сказав. Тому що розумію, що від цього страждатимуть діти та їхня психіка», – переконаний ведучий оригінального шоу «МАСКА» на каналі «Україна» Володимир Остапчук.

Володимир Остапчук з донькою

Володимир зазначає, що вони з Оленою неодноразово намагались врятувати шлюб, але їм це не вдалося. За словами Остапчука, зараз він всіляко намагається покращити спілкування з колишньою дружиною.

«У нас є діти і завжди будуть, тому, звичайно, я вже рік з невеличким намагаюсь постійно налагодити стосунки. Для мене взагалі було б ідеально, якби у нас ніяких суперечок з цього приводу не було, щоб ми нормально спілкувались. Зараз це не вдається. Мені дивна одна річ, тому що я вчинив чесно, коли прийшов і сказав, що ми не можемо склеїти ці стосунки. Ми багато разів намагалися. Але після кожного разу в нас 2-3 тижні – знову збій», – відверто розповів ведучий каналу «Україна» у програмі «Зірковий шлях».

Володимир Остапчук з сином

Наразі Володимир не може бачитись з донькою Емілією та сином Еваном так часто, як цього хотів би. Остапчук каже, що колишня дружина не дає йому такої можливості, тому він звернувся до суду з проханням встановити графік відвідування дітей.

[READ id=read_7516; text=read; first_id=37103; first_title=; second_id=37079; second_title=; third_id=; third_title=;]

Нагадаємо, Володимир Остапчук вестиме грандіозний проєкт «МАСКА» на телеканалі «Україна». Учасниками музичного шоу-детективу стануть українські зірки – актори, музиканти, коміки, спортсмени, політики, ведучі та співаки. Конкурсанти змагатимуться у пісенних поєдинках, а зірковим детективам і телеглядачам доведеться вгадати, хто ховається за масками. Битви триватимуть, поки не залишиться один – найсильніший співак у масці.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь