Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Влада Марчак: «Мене ніколи не кидали чоловіки, але вони робили мені боляче»

Одна з центрових ролей в детективній мелодрамі «Райське місце» належить акторці Владлені Марчак. Героїня постане перед глядачами норовливою красунею, яка ні в чому не знає відмови. Але одного разу їй все-таки доведеться почути «ні» від коханої людини.

16:55, 13 січня 2017

Одна з центрових ролей в детективній мелодрамі «Райське місце» належить акторці Владлені Марчак. Героїня постане перед глядачами норовливою красунею, яка ні в чому не знає відмови. Але одного разу їй все-таки доведеться почути «ні» від коханої людини.

Розкажіть, як ви отримали роль в серіалі?

Чесно кажучи, я думаю, що Всесвіт мене почув. Рік тому на свій день народження, задуваючи свічки, я загадала, щоб наступне 6 грудня я відсвяткувала на знімальному майданчику. Мрії збуваються. Тому я вірю у Всесвіт і думаю, що десь там мене почули.

Не так давно ви знялися також в серіалі Тетяни Гнедаш «Співачка».

Так, але це була епізодична роль, десь серій на десять, приблизно. А хотілося, звичайно, чогось серйознішого. Як то кажуть, хотіла - отримала. І дуже цьому рада.

Вірю, що всі наші думки, а тим більше бажання матеріальні. І рано чи пізно втіляться в життя. У мене так завжди.

Розкажіть про свого персонажа. Як ви вживалися в образ Христини? Вона начебто хороша дівчина і хоче, як краще, але, тим не менш, йде на угоду з собою.

Мені здається, що кожна людина хоче, як краще, але не кожен може оцінити ситуацію з боку. Напевно, в цьому проблема Христини і багатьох з нас. У мене недавно запитали, хотіла б я бути такою, як Христина. Я сказала, що ні, що мені подобається бути такою, яка я є. Але такі персонажі, як Христина, не залишають мене байдужою і привносять в моїй характер, як мінімум, більше сміливості. Можливо це те, чого мені іноді не вистачає в житті. Саме за це я так люблю свою професію. З кожною роллю вдосконалюєшся і стаєш, нібито на життя дорослішим.

Ви з такою любов'ю говорите про театральне мистецтво. Це, напевно, те про що ви мріяли все життя?

Безсумнівно! Я з дитинства знала, ким хочу стати. Замість звичайної школи я вступила до театрального факультету академії мистецтв (КДАМ ВКИ). Це був чудовий час у моєму житті. Незважаючи на те, що у нас і так було набагато більше занять, ніж у звичайних школярів, ми примудрялися ще й вихідні проводити разом з однокурсниками. Це дружба, яка непідвладна часу. Ми досі спілкуємося. Пам'ятаю, в юності на мене навіть батьки ображалися за те, що всі вихідні і навіть канікули я проводжу з друзями. Всі навколо дивувалися, як люди, які і без того бачаться щодня, досі не набридли один одному. А я дивувалася, як може набриднути сім'я.

А ось коли цей золотий час підійшов до кінця і прийшла пора визначатися далі в житті, я зробила несподіваний вибір. Вступати до театрального ВНЗ я не стала. Так-так, я актриса без вищої освіти.

Як так сталося?

Річ у тім, що саме тоді був період, коли театральне мистецтво не сприймали всерйоз. А іноді я чула думку, що актори – дурні люди. Мене це дуже боляче зачіпало. Адже кому, як не мені знати, що лицедії – це найцікавіші, найбільш незвичайні і всебічно розвинені люди!

Ось тому я і вступила на філософське відділення університету імені Тараса Шевченка. Щоб довести, що актор може мати навіть кілька вищих освіт в інших сферах, але це не змусить його кинути улюблене ремесло!

Як пройшли студентські роки такої творчої людини, як ви?

Досить нудно. Незважаючи на те, що зі мною навчалося безліч розумних цікавих людей, коли справа стосувалася навчання – ці люди ставали дещо зацикленими. Я дивувалася, як можна так прямолінійно і без будь-якої фантазії ставитися до своєї справи.

Студентство тліло на фоні мого навчання в академії мистецтв, де кожен день був яскравіше іншого. Але моєю метою було подивитися, хто такі ці «інші розумні» люди. Подивилася. Зробила висновки. Отримала «серйозну» освіту.

У «Райському місці» ви граєте безпринципну панночку, яка завойовує чоловіка, котрий любить іншу дівчину. У реальних відносинах могли б вчиняти, як Христина?

Ні. Я тверезо оцінюю ситуацію і намагаюся прислухатися не тільки до себе, але і до партнера. А Христина просто не почула того, хто був з нею поряд.

Тобто, якби ви знали, що у вашого коханого є почуття до іншої дівчини, ви б його не тримали?

Мені складно відповісти на це запитання, тому що я не знаю, якими при цьому будуть запропоновані обставини. Адже причин може бути багато, значить багато і варіантів рішення. Якби Христина спочатку відкрилася, дала волю своїм почуттям і почуттям партнера, то все б склалося інакше.

А яким для вас є ідеальний чоловік?

Найголовніше – це взагалі бути чоловіком і залишатися ним за будь-яких обставин. На жаль, у наш час, це велика рідкість. Але я виросла серед ідеальних чоловіків – це мій батько і брат, тому мої вимоги дуже високі. В ідеальному чоловікові найважливіше, щоб він був сміливим, мужнім, аби він любив, і у нього було почуття гумору, і щоб він був дуже добрим. Це те, чого не вистачає багатьом людям зараз. Мені здається, не вистачає доброти душевної, доброти в думках.

Ваш чоловік такий?

Звичайно. Це ж я його обирала (сміється). Мені подобається, що ми крокуємо правильним шляхом – все робимо разом, ідемо до всього разом, досягаємо всього разом. Тоді перемоги кожного з нас стають більш значущими, тому що участь брали в цьому двоє.

Ваш коханий також в кіноіндустрії задіяний?

Він дуже талановитий оператор. Крім зйомок він ще займається бізнесом.

Ви на майданчику з ним познайомилися?

Ні, ми ніколи не перетиналися на проектах. Але, як потім виявилося, все життя були десь поруч: на одних і тих же концертах, заходах, днях народження, просто не зустрічалися поглядами. Але, напевно, так було задумано вище, щоб ми відчули якісь емоції від попередніх стосунків, набралися досвіду і ще більше цінували один одного.

Тобто раніше чоловіки розбивали вам серце?

Важко відповісти. З одного боку, мене ніколи не кидали чоловіки, але з іншого – вони робили мені боляче. Був у мене такий досвід, коли я дуже довго відходила від розриву зі своїм коханим. І, як недивно, в той раз я теж була ініціатором розлучення. Але на те були свої причини. І знаєте, я не можу навіть сьогодні сказати, що я повністю відпустила той біль. Осад залишився, навіть незважаючи на те, що пройшло багато років, і зараз я абсолютно щаслива. Можливо, причина в тому, що я досі не зрозуміла ту людину. Якби я отримала відповідь на найбільш хвилююче для мене запитання, напевно, відпустила б.

Але зараз у вас все добре і на безіменному пальці виблискує каблучка. Ви заручені?

У мене дві каблучки. Скажу тільки, що одну мені одягли режисери, а другу – хтось інший. Поки більше ніяких карт не відкрию (сміється).

Хто для вас є головним наставником у житті? До кого йдете радитися в складній ситуації, кому довіряєте?

Це мої найближчі люди: мій татко, мій брат, моя мама і мій молодий чоловік. Це люди, які в будь-якому випадку ніколи не побажають мені зла. Що б вони не радили, завжди це роблять із кращих побажань.

Розкажіть трохи про рідних? Ви з творчої родини?

Ні, у мене родина не творча. Я іноді заздрю Клаві (Клавдія Дрозд – головна героїня картини), тому що вона може прийти додому і попросити маму підказати їй щось по ролі. На жаль, я порадитися з батьками на тему роботи над роллю не можу. Я прошу, часом, допомоги у Дані (коханий Влади).

Сьогодні українське кіно міцніє, знімається багато вітчизняних фільмів і серіалів. Де мрієте зіграти ви? Можливо, ви чекаєте, чогось конкретного і хочете туди обов'язково потрапити?

О, я багато про що мрію! І вірю, що все ще попереду. Щоправда, не так давно, я не спала кілька ночей, думаючи про роль Єви в проекті Тараса Дударя «Дім на холодному ключі». Я впевнена, що це той персонаж, якій міг би стати своєрідною відправною точкою для мене, як актриси. Це ті фарби, емоції, характер та історія, котрих я ніколи не мала в житті, але які я змогла б відчути кожною своєю клітинкою. Я це знаю. Але, на жаль, вони шукали персонажа з якимись зовнішніми особливостями.

А серіал «Райське місце» як оцінюєте?

Це для мене особлива кінострічка, адже тут у мене найкраща роль, найяскравіша. У ній багато граней, фарб. Мені цікаво бути Христиною. І я вдячна за можливість бути тут, в цьому проекті, проживати це маленьке життя, довжиною в півроку. Тут привітна, комфортна атмосфера, прекрасні люди і дуже талановиті артисти! Особливо мені пощастило з моїми партнерами. Зараз велика рідкість потрапити в акторську компанію, в якій буде приємно, комфортно і легко працювати. Ми віримо один в одного, підтримуємо – це найцінніше, і за це я вдячна кожному з них!

А які фільми ви самі любите?

Мій улюблений жанр – психологічний трилер. Не знаю, чому, але я люблю розумне, важке кіно. Кіно, після якого неможливо довгий час заспокоїтися. Не хотілося б називати якісь конкретні приклади, щоб не звужувати коло достойних картин. Але, якщо мене попросять порадити для перегляду кіно, під певний настрій або стан, мій вибір буде дуже точним.

Наприклад?

Один з моїх найулюбленіших фільмів ще з дитинства – це «Куди приводять мрії» з покійним уже Робіном Вільямсом, прекрасним артистом. Та філософія, що там присутня, і той нерв – це просто приголомшливо. Мені дуже подобаються фільми типу – «З широко закритими очима». Я дуже люблю психологічні картини. Ось є такий фільм, називається «Клас» Ільмара Раага режисера з Естонії. Він знятий абсолютно на звичайну камеру, зі звичайними дітьми, але в цьому фільмі є те, чого я в житті найбільше не можу терпіти – несправедливість. Це мене так сильно зачіпає, що я можу, напевно, навіть вийти зі свого усталеного характеру. І неважливо, стосується вона мене чи іншої людини. Мій тато завжди з цим боровся, і це мені теж передалося.

Дивіться детективну мелодраму «Райське місце» у будні о 18:00 на каналі «Україна»!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь