Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

В'ячеслав Довженко: «Я завжди знав, що лікарем не стану»

Актор В'ячеслав Довженко розповів про свою нову роль в серіалі «На лінії життя» і творчі плани.

16:52, 7 жовтня 2016

Актор В'ячеслав Довженко розповів про свою нову роль в серіалі «На лінії життя» і творчі плани.

ВІЙСЬКОВИЙ ЛІКАР

– У серіалі «На лінії життя» ви граєте хірурга. Чим вас зацікавив цей проект?

– Мені сподобався сценарій, адже цей фільм оповідає про військовий госпіталь, що в наш час дуже актуально. Це картина про бійців невидимого фронту – не просто віруючих, адже зараз подібних серіалів знімають багато, а про їхню роль в непростий період для всієї країни. І, звичайно, коли я дізнався, що режисером серіалу буде Антон Гойда, я не міг відмовитися.

– Розкажіть про ваш персонаж.

– Я граю хірурга Стаса Величка. Він досить самолюбна людина, так що роль у мене негативна. Але для актора таких персонажів грати завжди цікавіше, бо більш яскравий і більш широкий діапазон емоцій в плані психофізики, прилаштування до партнерів. Тому негативні герої завжди захоплюють відразу ж: як тільки тобі пропонують таку роль – ти розумієш, що робота буде цікавою.

– А ви самі в дитинстві не мріяли стати лікарем?

– Ні, ви знаєте, не мріяв. Я досить гидлива людина, в хорошому сенсі цього слова. Не постійно, звичайно, але велика кількість крові викликає у мене дискомфорт. Тому я відразу для себе зрозумів, що лікарем навряд чи коли-небудь стану.

Preview Dovzhenko_DSC_7622_2_CMYK

«Я ГОТОВИЙ ДО ВСЬОГО»

– Правда, що останнім часом українські актори набагато більше задіяні у фільмах, серіалах?

– Це очевидно. І я дуже радий зараз за своїх колег, за своїх друзів. Знаєте, у мене багато друзів саме серед колег. Я дійсно радий за них, тому що зараз нарешті наші хлопці стали затребувані.

– Яку роль вам ще хотілося б зіграти?

– Знаєте, мені цього року виповнилося сорок. Коли мені було п'ятнадцять, і я спілкувався з сорокалітніми дядьками, мені здавалося, що це древні люди похилого віку, які вже життя прожили. Тепер я розумію, що якраз зараз настав мій золотий час, коли є і досвід, і розуму набрався, і сил ще о-го-ro. Ось зараз би зіграти багато всього і різного.

– Може, вам би хотілося втілити якогось конкретного історичного або літературного персонажа?

– Це складне запитання, як наприклад: «Яку книгу ви найбільше любите або фільм?» Звичайно, ту, яку я ще не прочитав, чи то, що ще не подивився. І я хочу таку роль, яку ще не зіграв. Я готовий до всього, я людина, яка не дотримується в творчості якогось певного амплуа.

Вячеслав Довженко

ЗАХОПЛЕНИЙ СІМ'ЄЮ

– Чим захоплюєтеся у вільний від роботи час?

– Своїми дітьми. Старшому буде вже тринадцять років, і я розумію, що скоро він почне рватися в бій, в якісь фахівці, і йому захочеться серйозного поради, допомоги батьківської. Тому весь вільний час я намагаюся присвячувати родині. Таке ось у мене зараз захоплення.

– Діти ходять на ваші вистави, дивляться фільми? Підтримують батька?

– Підтримують, як можуть. Взагалі, і молодший Василь, і старший Іван в театрі імені Франка вже задіяні у виставах. Дружина – актриса театру Франка, а я служу в театрі на Подолі, так що у дітей є різноманітття, вони ходять у різні театри. І серіали вони, звичайно, теж дивляться. Так що особисто у мене в цьому плані група підтримки досить хороша, Я думаю, і у дружини теж.

За матеріалами журналу «Телегід»

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь