Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Віталій Школьний взяв участь у правопросвітницькій акції «Зупинимо булінг разом!»

15:59, 18 жовтня 2018

Ведучий інформаційної програми «Сьогодні» на каналі «Україна» Віталій Школьний долучився до правопросвітницької акції «Зупинимо булінг разом!», що проводиться в рамках загальнонаціонального проекту «Я маю право!».  

У суспільно значимому проекті ведучий виступає на правах амбасадора. В рамках акції «Зупинимо булінг разом!» він знявся у ролику-зверненні щодо неприпустимості цькування у юнацькому і молодіжному середовищі. 

У своєму інтерв’ю з представником Головного територіального управління у місті Києві ведучий закликав молоде покоління бути відкритими і не приховувати свої проблеми від дорослих.

«Щоб захистися від чогось лихого, найголовніше та найперше правило – не мовчати. Коли ви будете мовчати, ніхто не знатиме, що з вас знущаються, що вас фізично б’ють та принижують. Ми не знатимемо, як ми зможемо допомогти. Тому найважливіше – це сказати батькам або звернутись до спеціальних органів» - порадив Віталій Школьний.

Місією акції «Зупинимо булінг разом!» є підвищення рівня правової культури та правової свідомості молоді, надання підтримки дітям, постраждалим від цькування та агресії збоку однолітків, а також популяризація людяності серед дітей та підлітків.

*Проект «Я маю право!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги та територіальними органами юстиції за підтримки USAID «Нове правосуддя» та іншими донорами.  

Долучайтесь до каналу "Україна" в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь