Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Віталій Козловський зізнався, що багатьох людей викреслив із життя

Віталій Козловський під час бойових дій залишився у Києві, хоча міг би поїхати до рідного Львова. Під час спілкування із командою «Зіркового шляху» співак не приховував, що з ним відбувалося на початку війни.

Олександра Красновська Олександра Красновська
12:20, 24 травня 2022

Відомий співак розказав у програмі «Зірковий шлях» на каналі «Україна», яка зараз виходить в ефірі «Індиго TV», що він побачив під час виступів для військових і хто його дійсно вразив.

Віталій Козловський під час бойових дій залишився в Києві, хоча міг би поїхати до рідного Львова. Під час спілкування з командою «Зіркового шляху» співак не приховував, що з ним відбувалося на початку війни.

«На свій день народження я дуже сильно напився, тому що мені хотілося забути, що сьогодні відбувається. І під час «нетверезості» я почав радикально показувати свою позицію в соцмережах, за що мене заблокували, – зізнався Віталій Козловський. – Коли вже в мене забрали можливість спілкуватись через інші платформи, я зрозумів, що не можу більше сидіти вдома й займатись кіберобороною, треба вже щось робити руками».   

Співак почав активно займатися волонтерством, хоча він підкреслив, що зараз цим уже нікого не здивуєш: сьогодні всі стали волонтерами, люди намагаються чути одне одного. Але бувають винятки…

«Дуже багато людей мене розчарувало. І дуже багатьох я викреслив із життя. Я не можу нічого зробити з цим. Я розумію, коли жінки виїжджають з України, тому що хочуть захистити себе й дітей, – сказав гість програми «Зіркового шляху». – Але я зовсім не розумію чоловіків, які тікають з країни».

За словами зірки, зараз ніхто не має права думати, що його хата с краю чи ти нібито не належиш до цієї країни. Сьогодні має прокинутись наша свідомість.

«Наприклад, я звернувся до чоловіків, які проживають в нашому будинку: «Сьогодні війна, будь ласка, приходьте на збори, де ми зазвичай обговорюємо технічні моменти. А після цього напишемо графік охорони нашого будинку. Якщо ви з нами – приєднуйтесь, – розказав співак. – Жодна людина не прийшла! Коли ти говориш про те, що відбувається, наскільки важливо бути тут потрібним – одразу бачиш: хто прийде, а хто ні».

У соцмережах можна побачити багато відео з виступів Віталія Козловського для військових. Він співає життєрадісні пісні, біля співака танцюють дівчата у військовій формі, але на очах з’являються сльози, тому що все це повинно було відбуватись в мирний час. Хотілося б побачити українок у гарних сукнях десь на вечірці, а не біля окопів.

«Тільки уявіть рівень моральної підготовки жінок на фронті! Сьогодні я виконую для них пісні, а завтра вони їдуть на передову, – не приховував емоцій гість каналу «Україна». – А в цей час «недочоловіки» тікають з країни. Я розумію, що страх у кожного проявляється по-своєму, і засуджувати некрасиво, але…»

За словами співака, якщо ти – чоловік, треба боронити нашу країну й наших людей.

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь