Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Випуск ток-шоу «Глядач як свідок» викликав резонанс у Краматорській міськраді

Випуск під назвою «Вірус недбальства» викликав резонанс і бурхливі обговорення на нараді міської ради влади Краматорська. Більше того, мер міста Андрій Панков розкритикував передачу. Негативно висловилися і в міському відділі охорони здоров'я.

13:32, 24 лютого 2016

12 лютого в ефірі каналу «Україна» вийшов випуск ток-шоу «Гладач як свідок» з Максимом Сікорою, який був присвячений епідемії грипу в Краматорську. Небезпечний вірус забрав життя понад двох десятків людей, які проживають у місті. Краматорськ посів перше місце за кількістю смертельних випадків у всій Україні.

Випуск під назвою «Вірус недбальства» викликав резонанс і бурхливі обговорення на нараді міської ради влади Краматорська, мер міста Андрій Панков розкритикував передачу, негативно висловилися і в міському відділі охорони здоров'я.

Також негативно сприйняли програму і в міському водоканалі. В ході журналістського розслідування з'ясувалося, що в краматорського воді виявлено кишкову паличку. У програмі підтвердили той факт, що вода в місті небезпечна для здоров'я, і ​​необхідно вживати відповідних заходів. З висновками згоден і експертний гість ток-шоу Ольга Голубовська, головний інфекціоніст МОЗ України.

Однак Олександр Спільчак, директор міськводоканалу стверджує, що журналісти провели аналізи неналежним чином, і вода в Краматорську відповідає всім нормам.

За допомогою до редакції програми звернулися родичі померлих від грипу, які зажадали провести розслідування. У смертельних випадках вони звинувачують лікарів, кажуть про їхнє недбале ставлення до хворих, невміння користуватися елементарними медичними приладами, а також заявляють про нестачу медикаментів у міській лікарні.

«Дуже добре, що наша робота не залишилася непоміченою в кабінетах влади. Ми оприлюднили в програмі дані про те, як долають епідемію грипу в Краматорську. Але ми не намагалися винести вирок місцевій владі. Це, скоріше, показник. Не можна допускати, щоб через канцелярську недбалість гинули люди. Творча група програми «Глядач як свідок» небайдужа до проблем людей. Ми хочемо, щоб той же Краматорськ був зразком реформи медицини. І якщо хтось задумався про те, як він робить свою роботу - це вже щось. Мені здається, для родичів загиблих цього мало - винні мають відповісти. І ми абсолютно відкрито показали, де шукати», - прокоментував ведучий програми Максим Сікора.

Дивіться ток-шоу «Глядач як свідок» з вівторка по четвер о 15:30 на каналі «Україна»

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь