Онлайн

Вікторія Корогод увійшла до рейтингу найуспішніших жінок українського бізнесу

Рейтинг об'єднав яскравих представниць вітчизняного бізнесу.

Олександра Красновська Олександра Красновська
18:40, 11 березня 2021

10 березня відбулось урочисте нагородження найуспішніших жінок українського бізнесу-2020 за версією журналу «Власть денег» під час якого директорка каналу «Україна» Вікторія Корогод отримала перемогу у номінації «Свобода ведення бізнесу».

Рейтинг «Топ-25 найуспішніших жінок українського бізнесу» об’єднав яскравих представниць  вітчизняного бізнесу, які в критичних умовах змогли оптимально перебудувати ведення справ, визначитися з пріоритетами, зберегти свої команди, і досягнути позитивних результатів.

«Це був непростий рік, який приніс нову реальність всьому світові. Він дозволив, особисто мені, по-новому побачити «силу бізнесу» каналу «Україна», вона проявилась в тому, що ми зберегли нашу команду, наш колектив, навіть в умовах, коли виробництво телевізійного продукту частково зупинилось, ми зняли близько сотні різноманітних прем’єр. Ми утримали лідерство і дуже успішно вийшли на нові території. Саме у 2020 році ми зняли українську версію найвідомішого світового шоу «Маска», і уже в цьому році прем’єра «Маски» стала найяскравішою і найпопулярнішою телевізійною подією року. І далі в цьому році глядачів каналу «Україна» чекають не менш яскраві і успішні прем’єри», – зазначила Вікторія Корогод.

У 2020-му році Вікторія Корогод також увійшла до рейтингу «Топ-25 найуспішніших українських менеджерів. А канал «Україна» під її керівництвом увійшов до рейтингу «Топ-50 найкращих компаній країни» за версією журналу «Власть денег» в номінації «Лідери суспільної думки», вибір в якій зробили читачі.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь