Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Віктор Галасюк: законопроект "Купуй українське, плати українцям" посилює систему "

15:35, 12 грудня 2017

У прямому ефірі інформаційної програми "Сьогодні" з Оленою Кот на телеканалі "Україна" голова Комітету Верховної Ради з питань промисловості та підприємництва Віктор Галасюк прокоментував ухвалення законопроекту "Купуй українське, плати українцям", а також зняття імпортного ПДВ для електромобілів.

Віктор Галасюк відповів на критику Міністерства економічного розвитку щодо ухваленого минулого тижня у 1 читанні законопроекту "Купуй українське, плати українцям":

 "Безумовно, законопроект "Купуй українське, плати українцям" відповідає національним економічним інтересам, і не тільки не руйнує, а й посилює систему "ProZorro" згідно з кращим європейським і американським досвідом. Його ініціювала команда Радикальної партії та підтриманий він представниками всіх фракцій і груп у парламенті. Більш того, він підтримується українськими промисловцями, виробниками, підприємцями, платниками податків, тому мене абсолютно дивує позиція конкретних посадовців Мінекономіки. Це дуже важливий закон, бо він дозволить десятки млрд гривень наших з вами податків, які сьогодні працюють на економіку інших країн, переорієнтувати на внутрішніх виробників – це значить зберегти робочі місця, подолати безробіття, скоротити імпорт майже на 5 % при державних закупівлях. Це дозволить зміцнити курс гривні, стримати інфляцію. Це реактивний двигун для української економіки". 

В ефірі каналу "Україна" голова Комітету Верховної Ради з питань промислової політики розповів, чому Радикальна партія так зацікавлена у знятті імпортного ПДВ для електромобілів. За його словами, Україна може стати першою країною в Європі за темпами розвитку електромобілів, тому потрібно робити їх більш доступними для звичайного населення, а також надавати податкові стимули для виробників цих електрокарів.

"Ми за це боремося вже декілька років. Більш того, в 2015 році за нашої ініціативи було зняте імпортне мито на електрокари. Ми на 5-10% здешевили електромобілі й сьогодні Україна ввійшла в ТОП-5 за темпами розвитку індустрії електромобілів. Це незалежність від імпортного пального, це чисте повітря, це в 15 разів економія на заправці автівки. Ми вважаємо, що Україна можете стати номером 1 в Європі за темпами розвитку електромобілів. Будуватимуть заводи для виробництва електромобілів, адже ми передбачаємо в законодавстві про індустріальні парки дуже суттєві податкові стимули, в тому числі для виробників комплектуючих електромобілів. З одного боку, здешевити електромобілі для населення вже сьогодні, це те, що ми домоглися, а з іншого – зробити потужні податкові преференції, стимули для виробників для того, щоб вони заходили в Україну та за кілька років уже було виробництво компонентів, а може вже й збиральне виробництво електромобілів", – зазначив Віктор Галасюк.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь