Онлайн

Відомі телеведучі розповіли, що для них означає сім'я

Ведучі новин «Сьогодні» на каналі «Україна» поділилися, що для них означає сім'я і показали зворушливі фотографії з найріднішими.

Олександра Красновська Олександра Красновська
17:36, 14 травня 2021

Родина має особливу роль у житті кожного. Та щоб описати найважливіше – не обов’язково бути багатослівним. До Міжнародного дня сім’ї, що традиційно відзначають 15 травня, ведучі новин «Сьогодні» на каналі «Україна» поділились, що для них означає сім’я та показали зворушливі світлини з найріднішими.

«Сім’я - це точка опори та острівець безпеки. Це місце, де любов оберігає від суєти та зовнішніх негараздів. Це місце, де ти можеш бути собою. Це люди, яких цінуєш понад усе», - розповіла Анна Панова.

«Джерело натхнення, двигун Ваших звершень, місце сили і єдності, це як ваша рука, серце, очі, сім'я - це сам Ти», - зазначив Максим Сікора.

«Сім'я - це підтримка. Те, що тримає в найскладніших ситуаціях», - поділилась Марина Кухар.

«Сім'я - це радість і спокій, емоція і настрій, щасливе минуле і впевнене майбутнє, це - сенс життя!» - розповів Олег Панюта.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь