Онлайн
Музика

VERKA SERDUCHKA презентує нову пісню в гранд-фіналі шоу «МАСКА»

Дивіться гранд-фінал шоу «МАСКА» в цю суботу, 10 квітня, о 21:00 на каналі «Україна».

Олександра Красновська Олександра Красновська
11:33, 9 квітня 2021

Творці світової телесенсації – масштабного гіпершоу «МАСКА» на каналі «Україна» – готують для глядачів безліч сюрпризів у гранд-фіналі проєкту, який вийде в ефірі каналу «Україна» цієї суботи о 21:00. Так, з прем’єрою пісні на сцені з’явиться улюблениця мільйонів – запальна VERKA SERDUCHKA.

VERKA SERDUCHKA – зірка міжконтинентального масштабу. Кожна її поява на публіці перетворюється на грандіозне дійство, адже там, де виступає вона – справжнє свято. Для гранд-фіналу шоу «МАСКА» Вєрка приготувала неймовірний подарунок – прем’єру нової пісні Disco Kicks.

Разом з мамою і своїм бендом вони влаштують на сцені проєкту яскравий перфоманс. Зіркові детективи  Оля Полякова, NK | Настя Каменських, Олег Винник і DZIDZIO танцюватимуть прямо на столі. А потім спробують відгадати, яка суперзірка замаскувалась в образі VERKA SERDUCHKA.

«У вас немає запитань до мене? Невеличка підказка: я – Michelle Andrade, а це (показує на маму – ред.) – Жабеня, – жартує VERKA SERDUCHKA в ефірі каналу «Україна». – Ми з мамою дуже задоволені, що виступимо на цій сцені».