Онлайн

Величне Сонце - переможець гіпершоу «МАСКА»: хто ховався під яскравим образом

Цю зірку ніхто не очікував побачити!

Олександра Красновська Олександра Красновська
23:00, 10 квітня 2021

Сьогодні підійшло до кінця найяскравіше і найзагадковіше шоу на українському телебаченні - «МАСКА». Протягом трьох місяців українські знаменитості, приховані під розкішними костюмами захоплювали глядачів у дивовижний світ перевтілень, несподіваних сюрпризів і неповторного вокалу.

Переможцем першого сезону стало величне Сонце. Саме ця героїня зуміла протримати інтригу навколо своєї особистості і від ефіру до ефіру зачаровувати своїм артистизмом.

Знявши маску, Сонце шокувало глядачів і зіркових детективів. Адже ніхто не очікував побачити під цим образом співачку Злату Огнєвіч.

Злата вже з'являлася на сцені шоу «МАСКА» в 9 випуску. Тоді вона стала запрошеною зіркою і подарувала глядачам яскравий виступ в образі Ворона. Після цього зіркові детективи не очікували побачити її знову, хоча припускали, що неповторним Сонцем може бути саме вона.

Варто зазначити, що в своїх виступах на шоу «МАСКА» Злата Огнєвіч продемонструвала високий професіоналізм і неповторний талант. Вона і співала в різних стилях і на різних мовах, продемонструвала прекрасні хореографічні здібності, сідала на шпагат і навіть злітала над сценою.

Нагадаємо, що у фіналі Сонце зустрілося з ще двома найсильнішими фіналістами шоу - мужнім Носорогом, ним виявився актор Олексій Тритенко і романтичним Драконом, яким був Арсен Мірзоян.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь