Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Ведучим нового ток-шоу "На валізах" каналу "Україна" став Ярослав Лодигін

У жовтні на телеканалі "Україна" відбудеться прем'єра нового ток-шоу про подорожі "На валізах", ведучим якого стане Ярослав Лодигін.

10:33, 10 жовтня 2012
Na-valizax_karusel_310У жовтні на телеканалі "Україна" відбудеться прем'єра нового ток-шоупро подорожі "На валізах", ведучим якого стане Ярослав Лодигін.

Щотижня в студії програми "На валізах" телеглядачі разом з Ярославом таучасниками проекту зможуть відвідати різні країни світу й порівняти їхз подорожами мальовничими куточками України. Ведучий шоу допоможевідповісти на питання: "Де краще відпочити? На Батьківщині або закордоном?".

"Головна особливість нашого ток-шоу в тому, що ми порівнюємо відпочинокв Україні та за її межами, - говорить Ярослав Лодигін. - Кожен, хтоподивиться цю програму, зможе зробити власні висновки - де кращепровести відпустку: подорожуючи іншими країнами, або ж милуючисьпрекрасними куточками української землі. Я думаю, телеглядачам будеважливо і цікаво подивитися на героїв програми, на те, з яким настроємвони збираються у відпустку, і з якими враженнями повертаються знеї".

Ярослав - досвідчений мандрівник. Він побував на всіх континентах,окрім Австралії, також у Заполяр'ї, на Північному полюсі та вЛатинській Америці. Його улюблена країна - Куба. Ведучий упевнений, щовона найкраще підходить для людини, яка хоче просто насолоджуватисяжиттям.

Ярослав Лодигін народився та навчався у Харкові. Зі школи захоплюєтьсяісторією, археологією, футболом і музикою. Успішно закінчив історичнийфакультет Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна.Перш, ніж приєднатися до творчої групи телеканалу "Україна", Ярославпрацював ведучим ранкового шоу на радіо, ведучим програми про подорожіна одному з загальнонаціональних телеканалів, також разом з друзями вінзняв два короткометражні фільми: "Дріфтер" та "Золотий парашут".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь