Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Ведучий "Событий дня" Олег Панюта відростив вуса

Ведучі програми "События дня" Олег Панюта і Ольга Грицик в прямому ефірі каналу "Україна" 5 листопада розповіли глядачам про нове віяння в молодіжному середовищі - місяць "неголябр".

12:57, 6 листопада 2013
Ведучі програми "События дня" Олег Панюта і Ольга Грицик в прямому ефірі каналу "Україна" 5 листопада розповіли глядачам про нове віяння в молодіжному середовищі - місяць "неголябр".

"Неголябр"" - це листопад місяць, під час якого молоді люди не голять вуса (а в деяких випадках і бороду) протягом всіх 30 днів. В оригіналі цей час називається Movember, тобто збірне слово з November (листопад) і Moustache (вуса). На російську мову його часто перекладають як "небритябрь" або "усябрь". Адепти цього руху живуть по всьому світу вже близько 10 років. Ті, хто зважився приєднатися до цієї акції, називають себе "Брати Мо" і не голять бороди з благородною метою: щоб привернути увагу громадськості до чоловічих онкологічних захворювань. На 30 днів "Брати Мо" стають "ходячою" рекламою, яка має привернути увагу чоловіків до питань власного здоров'я.

В Україні учасники "неголября" приєднуються до руху з різних причин: комусь здається, що борода робить його мудрим, хтось вважає, що таким чином позбавляється від незручностей гоління і економить час, деякі хочуть виділити себе, як творчу особистість, а дехто навіть упевнений, що борода - це на щастя і звершення бажань!

Під час сюжету про місяць "неголябр", який з радістю підтримали і багато киян, Олег Панюта теж не зміг встояти, і приєднався до тих, хто відрощує пишні вуса.

"Я подивився сюжет і подумав, нехай у мене відростуть хоча б паперові вуса, які будуть оберігати мене від напастей, - сміється ведучий. - Заодно заощаджу кілька тижнів життя - як свого часу говорив Фідель Кастро".

Дивіться програму "События дня" по буднях о 22:00 в ефірі каналу "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь