Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Ведучий шоу "На валізах" Ярослав Лодигін: "Як би за кордоном не було добре, вдома завжди краще!"

Одного разу в Парагваї я зустрів дівчину на ім'я Жасмін, прямо як у мультику "Алладін". Вона мені дуже сподобалася. На наступний день я поїхав до Бразилії, а Жасмін не виходила у мене з голови.

17:18, 29 листопада 2012
lodugin3101 грудня о 8:00 на телеканалі "Україна" відбудеться прем'єра новоготок-шоу про подорожі "На валізах", ведучим якого став досвідчениймандрівник Ярослав Лодигін. Він упевнений, що відпочинок в Українінічим не гірше відпочинку за кордоном. Головне - знати, девідпочивати.

- Напередодні прем'єри ток-шоу "На валізах" розкажіть, в чомуунікальність програми?

- Вона дуже позитивна! Моя мама постійно дивиться телевізор і завждиобурюється: "Чому на ТБ немає добра"?! Так от, шоу "На валізах" -сімейна, добра програма! Ми розповімо глядачам про те, куди можнавідправитися в подорож по Україні. Наша програма несподівано для всіхвийшла патріотичною, крім того, вона досить оригінальна за своєюструктурою! Це і тревел-шоу, і ток-шоу. Вийшла дуже цікава передача, деі сміються, і плачуть... Все, як у житті. Варто подивитися!

- Що під час зйомок запам'яталося найбільше?

- Найбільше мені запам'яталося кілька речей. Перше - деякі героїпрограми. Учасники дуже позитивні, і поїздки були у них прекрасні. А щемені запам'ятався один зі знімальних днів! Запис ми закінчили пізноввечері. І незважаючи на те що вся знімальна група була втомлена, мибули дуже задоволені. Ще кілька годин після зйомок ми не розходилися подомівках, а просто стояли на вулиці і ділилися враженнями.

- Ви на телебаченні працюєте не перший рік. Що стало для вас новим підчас зйомок "На валізах"?

- Робота з глядачами. Я давно мріяв попрацювати з аудиторією. Великастудія, гості, інтерв'ю. Дуже хочеться, щоб аудиторія була живою, аджеглядачі в студії - це важлива частина шоу. І я їм постійно про цеговорю, намагаюся їх підтримати. На зйомках нашої програми була дужетепла і душевна атмосфера, і я сподіваюся, що глядачі з екрану це тежвідчують.

- Шоу "На валізах" - це програма про подорожі. А що Ви мріяли побачитив дитинстві?

- Я і зараз мрію. Дуже хочеться побачити китів і баобаб, якінамальовані у дитячих атласах. Незважаючи на те що я багато подорожую,мені поки так і не вдалося здійснити цю мрію. Одного разу в Норвегії явідвідав музей великого мандрівника Тура Хейєрдала, який переплив наплоту з Південної Америки до Австралії. Дорогою він зустрів кита. І вмузеї є інсталяція: пліт, а під ним тінь кита. Так от, коли ми пливли зНорвегії на Північний полюс, я три години простояв на кормі, незважаючина дикий холод. Весь цей час я намагався побачити в воді обриси кита,ну або хоча б його хвіст. Але мені так і не пощастило. У ПівденнійАфриці у мене була ще одна можливість зустріти китів - але потрапив нев сезон.

- А що з побаченого тебе вразило найбільше?

- Капібари - це такі гігантські морські свинки, яких ми зустріли вБразилії, в звичайному парку.

- Яка країна, яку ти відвідав, найбільше запам'яталася?

- Італія. Вона мені дуже близька за характером! Багато хто говорить, щоІталія одноманітна, але це не так. На півдні Італії - метушня, драйв,на півночі - дуже розмірене життя. Ще мені дуже подобається Норвегія!Там найкрасивіша природа, яку я коли-небудь бачив! Саме там, піднявшисьна найвищу вершину Прекенстулен, я зрозумів, що таке"божественність", перед якою хочеться впасти на коліна. Тобі так добре,що ти не в силах стояти!

- А яке український місто тебе вразило?

- Кілька місць. Мені дуже подобається Балаклава. Я там займавсяархеологічними розкопками! Це чудове місце. Також мені дуже подобаєтьсяЛьвів. Ти "заражаєшся" українським, розуміючи, що українське - це нетільки шаровари і бандури, це ще й сучасні люди, і сучасний дух! Багатовтішного можу сказати також і про Одесу.

- Ти завзятий мандрівник. А чи траплялися з тобою романтичніісторії?

- Так. Одного разу в Парагваї я зустрів дівчину на ім'я Жасмін, прямояк у мультику "Алладін". Вона мені дуже сподобалася. На наступний денья поїхав до Бразилії, а Жасмін не виходила у мене з голови. Я знайшовїї в одній із соціальних мереж, і ми почали листуватися. Потім вирішиву що б то не стало побачитися з нею. Кинувши всі справи в Бразилії, явідправився до неї. Зустрілися ми в одному з кафе Парагваю. Що дивно,на побачення вона прийшла з мамою. Нас познайомили, мама побажала намдоброго вечора і залишила нас. Наш вечір продовжився у будинку Жасмін.Поки ми дивилися кіно, в квартиру з'їхалися всі родичі - брат, сестра,тато, мама, тітка, дядько. І почалося знайомство. Для мене це було дужедивно - навіщо мені всіх їх знати?! Я ж не збираюся з нею одружитися!Потім я дізнався, що в Парагваї прийнято відразу знайомити хлопців збатьками, щоб вони знали, з ким проводить час їх дочка! Вся ця історіяпринесла мені масу вражень!

- А зараз твоє серце вільне?

- Я не одружений! Але зустрічаюся з грузинською співачкою СофіВіллі.

- Якщо видається вільний тиждень, як Ви його проводите?

- Я люблю відпочивати в Україні. Під Харковом є база відпочинку, де ялюблю бувати в перший тиждень осені. З відпочиваючих - один я. Сосновийліс, будиночок. Я читаю, ловлю рибу. І вважаю, що як би за кордоном небуло добре - вдома завжди краще.

1 грудня о 8:00 на телеканалі "Україна" прем'єра нового ток-шоу проподорожі "На валізах".

Джерело: Сегодня

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь