Онлайн

Ведучий телеканалу «Україна» Максим Сікора продовжує ділитися знаннями зі студентами

16:13, 21 листопада 2018

Ведучий інформаційно-аналітичної програми «Сьогодні» на телеканалі «Україна» Максим Сікора провів майстер-клас у Київському міжнародному університеті.  

Максим Сікора завітав в свою альма-матер, аби поділитися власним досвідом і провести лекцію на тему «Новини зсередини: від інфоприводу до успішного сюжету».  

Студенти дізнались від ведучого «Сьогодні» про типи інфоприводів та їх роль у телевиробництві, й про джерела пошуку і реалізацію вдалих тем, що привернуть увагу аудиторії до інформаційного випуску новин. Також ведучий розказав про рейтинги і основні показники вимірювання успішного телевізійного контенту.

Ведучий порадив не боятися експериментувати і пробувати свої творчі сили. «Із хистом до журналістики може народитися будь-хто. А ось успіху досягає лише той, хто постійно розвиває свої навички», ­– зазначив відомий тележурналіст.

По закінченню зустрічі Максим Сікора охоче відповів на питання майбутніх колег, поділився секретами досягнення успіху в телевізійній журналістиці.

Також Максим Сікора мав нагоду зустрітися з ректором університету – професором Хачатуром Хачатуряном.

Захід відбувся в рамках освітньої ініціативи каналу «Україна», що передбачає серію майстер-класів від ведучих для студентів журналістських спеціальностей по всій Україні. Також нещодавно Максим Сікора проводив освітню зустріч зі студентами Київського національного торговельно-економічного університету.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь