Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Ведучі каналу «Україна» під час прямого ефіру пройшли тест на ВІЛ

У прямому ефірі програми «Ранок з Україною», яка виходить з понеділка по п’ятницю о 6:30 на каналі «Україна», ведучі Світлана Катренко та Григорій Герман пройшли експрес-тест на ВІЛ.

16:41, 1 грудня 2017

У прямому ефірі програми «Ранок з Україною», яка виходить з понеділка по п’ятницю о 6:30 на каналі «Україна», ведучі Світлана Катренко та Григорій Герман пройшли експрес-тест на ВІЛ.

У Всесвітній день боротьби зі СНІДом ведучі «Ранку з Україною» обговорили з головним лікарем Київського міського центру профілактики та боротьби зі СНІДом Олександр Юрченком основні міфи, пов’язані з цією хворобою, а також шляхи передачі ВІЛу.

«Незнання породжує великий ком страху. Люди бояться, що ВІЛ-інфекція може передаватися через повітря. Це неправда. Вони бояться, що інфекція може передаватися в побуті: через чашку, через олівець, через поцілунок. Це також неправда. Є лише три шляхи передачі ВІЛу: через кров, через статеві стосунки та від матері до дитини. Треба мати великі умови для того, щоб він передався», – зазначив головний лікар Київського центру профілактики та боротьби зі СНІДом.

Під час прямого ефіру ведучі зробили експрес-тест на ВІЛ і закликали всіх українців повторити свій досвід.

«Робити тест страшно! Не буду брехати, що це просто. Навіть якщо практично на 100% впевнений, що все нормально, все одно тремтять коліна. Я хвилювалася. Але це нормально, це потрібно перебороти. Все лікується, якщо відповідально ставитися до свого здоров’я. За вас це ніхто не зробить», прокоментувала свій досвід проходження тесту на ВІЛ Світлана Катренко.

Олександр Юрченко повідомив, що пройти тест можна в кабінетах довіри Київського центру профілактики та боротьби зі СНІДом, а також у поліклініках. Це можна зробити безкоштовно та анонімно. Тривалість тесту лише 10-15 хвилин.

Дивіться програму «Ранок з Україною» з понеділка по п’ятницю о 06:30 на каналі «Україна»

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь