Онлайн

Ведучий мейковер-шоу «Я везу тобі красу» розповів, скільки професій йому довелося змінити на шляху до успіху

Героїням проекту «Я везу тобі красу» неймовірно пощастило, тому що ведучий мейковер-шоу свого часу теж пройшов непростий шлях до успіху.

Олександра Красновська Олександра Красновська
15:20, 21 вересня 2021

Цієї осені на каналі «Україна» відбудеться прем'єра мейковер-шоу «Я везу тобі красу». Ведучий проєкту Юрій Царьов на своєму прикладі показав, що допомагає й заважає в житті, коли вирішуєш все кардинально змінити.

Героїням проєкту «Я везу тобі красу» неймовірно пощастило, тому що ведучий програми свого часу теж пройшов непростий шлях від постійного контролю до вміння довіряти собі. Юрій Царьов розуміє учасниць з півслова, він ні в якому разі не критикує і не засуджує їх.

«Я не кажу про помилки, тому що краще самої людини про неї не знає ніхто», – пояснив Юрій Царьов.

Ведучий проєкту зізнався, що в його житті теж не все було гладко, особливо коли він вирішив змінити свій образ.

«Спасибі батькам, вони не виховали в мені рамок або обмежень. Навпаки, мама завжди говорила: «Що ти хочеш?», «Уяви, якщо б...», – поділився Юрій Царьов.

За словами топ-стиліста й арт-коуча, у нього не було меж навіть в найкритичніші моменти. Однак він був дуже впертим і твердолобим, коли йшов до мети.

«У мене був синдром відмінника. До того ж мені було важливо тримати все під контролем, – зізнався ведучий каналу «Україна». – Мама казала мені: «Взявся – зроби до кінця», «Є дві оцінки: 2 і 5. Якщо 2 – ти нічого не робив, 5 – у тебе щось вийшло». Тепер я вже роблю інакше, тому що мене навчили довіряти Всесвіту».

Будучи за професією юристом, Юрій Царьов зрозумів, що його покликання – перукарське мистецтво. Він здобув освіту й довгий час працював в цій сфері, а потім став НЛП-практиком, після цього арт-коучем. В арсеналі ведучого каналу «Україна» багато лайфхаків і технік, завдяки яким на професійному рівні можна вирішити проблеми героїнь проєкту.

«Мені не потрібно грати іншу людину. Я входжу в кадр як Юрій Царьов і реагую на все, що відбувається, правдиво, – зізнався топ-стиліст і ведучий каналу «Україна». – Я співпереживаю, хоча розумію, що правильно було б дистанціюватися. Але мені необхідно відчувати те, що проживає учасниця в той чи інший момент, і допомогти легко пройти випробування на проєкті».

Дивіться новий проєкт каналу «Україна» «Я везу тобі красу» в новому осінньому сезоні.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь