Онлайн
"Україна" - канал великих подій

Ведучий каналу "Україна 24" Сергій Никифоров став прес-секретарем Президента

Новим прес-секретарем Володимира Зеленського став Сергій Никифоров.

Олександра Красновська Олександра Красновська
17:15, 9 липня 2021

Прессекретарем Володимира Зеленського офіційно став ведучий загальнонаціонального каналу "Україна 24" Сергій Никифоров.

Новинна Група Україна заявляє, що відтепер Сергій Никифоров не працює ведучим інформаційного каналу "Україна 24". Юрій Сугак, головний редактор НГУ, детально прокоментував ситуацію:

"НГУ — це найкраща інформаційна команда, яка самостійно залучає і готує професійні кадри, даруючи можливість розвивати телевізійну кар'єру. Прикладом чудової реалізації таланту можна назвати журналістський шлях Сергія Никифорова. Він був журналістом новин "Сьогодні", працював у сфері міжнародних новин, і як спеціальний кореспондент висвітлював події, перші хвилини після перемоги Володимира Зеленського, перші інтерв’ю нового Президента України — ці емоції глядачі каналу "Україна" отримували завдяки роботі Сергія у штабі тоді ще кандидата Зеленського. Також Сергій доєднався як ведучий до каналу "Україна 24" ще на етапі його створення, і, безумовно, у складі новинної команди зробив внесок у досягнення нашого інформаційного лідерства. Відтепер Сергій — прессекретар президента. А для нас це приємна новина і визнання високого рівня професійності нашої інформаційної редакції. Ми вдячні Сергію за спільний професійний шлях й щиро будемо радіти його успіхам. Попри те, що він працював з нами, ми й надалі об'єктивно висвітлюватимемо дії членів команди Президента України, зокрема і Сергія. Це наш обов’язок".

Сергій Никифоров закінчив факультет журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. На початку кар’єри працював на телеканалах "К-1" та "24". Через сімейні обставини змушений був повернутися до Кривого Рогу, де влаштувався на місцевий канал "Рудана".

З 2007 року Сергій перейшов на "Перший національний". Пізніше свій міжнародний досвід журналіст отримав в українській редакції європейського каналу Euronews у Ліоні.

Нагадаємо, що тривалий час Сергій Никифоров був журналістом новин "Сьогодні". Під час запуску загальнонаціонального каналу "Україна 24" він доєднався до інформаційної команди як ведучий новин, і також вів ранкову програму "Ранок чемпіонів" з відомою телеведучою Талою Калатай.

"Зараз зі мною відбувається саме те, що називають "вийти із зони комфорту". Я змінив зрозумілу мені роботу, зручний графік та спокійне життя на велику пригоду із багатьма невідомими. Зізнаюся, трохи лячно. Але встрибую у все це головою вперед. І, як винагороду за ризик, очікую отримати унікальний досвід", — поділився Сергій. 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь