Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Ведучі каналу "Україна" стали акторами серіалу "Безсмертник"

Ведучі телеканалу "Україна" Олег Панюта, Тала Калатай та Олексій Суханов знялися в 100-серійній  мелодрамі "Безсмертник", котру канал "Україна" показує у будні дні о 18:00.

17:28, 4 березня 2015

Ведучі телеканалу "Україна" Олег Панюта, Тала Калатай та Олексій Суханов знялися в 100-серійній  мелодрамі "Безсмертник", котру канал "Україна" показує у будні дні о 18:00.

Камери і знімальний майданчик для ведучих телеканалу – звична робоча обстановка. Завдяки зйомкам  у серіалі "Безсмертник" "обличчя "України" змогли відчути себе в незвичайних умовах – робота в ігровому кіно принципово відрізнялася від роботи у форматах телепрограм.

"Новий медійний досвід мені завжди цікавий, — ділиться  враженнями ведучий ток-шоу "Говорить Україна" Олексій Суханов. — І хоча телебачення та кіно – галузі, близькі одна до одної, для мене було багато нового. У телевізійному веденні живеш своїм життям, немає необхідності вживатися в роль. У кінематографі все по-іншому – забуваєш, хто ти, вживаєшся в зовсім інший образ, в іншу долю, в інше життя. Якщо в майбутньому мені випаде можливість знятися в кіно – із задоволенням погоджуся".

Зйомки в кіно стали випробуванням для ведучого підсумкової програми "События недели" Олега Панюти. Специфіка ведучого-новинаря прямо протилежна акторству: те, що диктор не має права демонструвати, актор, навпаки, повинен: "У мене був до цього невеликий досвід серіальних зйомок, - розповів Олег Панюта. – Найскладнішими для мене виявилися емоції. Так що, як людині стриманій, мені було непросто зобразити позитивний настрій під час багатого застілля".

Не новим акторське амплуа стало лише для ведучої ранкового шоу "Ранок з Україною" Тали Калатай. Комфортно в кадрі Тала відчувала себе не тільки завдяки звичній у житті ролі телеведучої, але і завдяки акторській освіті, отриманій в Київському державному інституті театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого.
 
Як повідомлялося раніше, "Безсмертник" – це сьомий масштабний серіал власного виробництва телеканалу "Україна". Головні ролі в серіалі виконали Марина Дьяконенко (Надія) і Валентин Томусяк (Ігор). У центрі сюжету авантюрної мелодрами "Безсмертник" – історія життя простої дівчини Наді, яка на шляху до мрії і возз'єднання з коханою людиною долає життєві перешкоди.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь