Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Ведучі каналу «Україна» розповіли, як зустріли свої половинки

Ведучі новин «Сьогодні» на каналі «Україна» поділилися зворушливими спогадами про те, як починалися їх історії кохання.

Олександра Красновська Олександра Красновська
14:28, 22 жовтня 2021

Осінь часто асоціюється з домашнім затишком, душевними розмовами та романтичними історіями. Ведучі новин «Сьогодні» на каналі «Україна» поділились зворушливими спогадами про те, як починались їхні історії кохання.

Максим Сікора познайомився зі своєю коханою Наташею 19 років назад у Ржищеві, куди приїхав провести час з найкращим другом. На той момент 20-річний хлопець ні з ким не зустрічався, думав лише про навчання. Ведучий ніколи не забуде, як просто на вулиці побачив дівчину неймовірної вроди: вона йшла назустріч у білих босоніжках, красивому зеленому сарафані з відкритими плечами, підібране волосся відкривало довгу шию, губи. Переборюючи сором’язливість, заговорив до неї про те, що мав би за щастя побачити це «сяйво» знову.

«Загалом, відтараторив і вже ніби все - епізод вичерпано - вона проходить повз, посміхається. Я вже майже дивлюся їй услід. І тут вона повертається і йдучи каже: Я згодна, можемо побачитися за годину.... Ось так все почалося. Через два роки Наташа сказала мені: Я згодна, погоджуючись стати моєю дружиною. І це був уже другий найщасливіший день мого життя. Потім був ще третій, коли народився Ростик ... і четвертий. Але це зовсім інша історія», – розповів Максим Сікора.