Онлайн

Ведучі каналу «Україна» розповіли, чи існує дружба на телебаченні

Ведучі новин «Сьогодні» розповіли історію знайомства і приятельства зі своїми зірковими колегами.

Олександра Красновська Олександра Красновська
12:17, 30 липня 2021

Чи може конкуренція в професії стати на заваді справжній дружбі? З нагоди Міжнародного дня друзів, що відзначають 30 липня, ведучі новин «Сьогодні» на каналі «Україна» розповіли історію знайомства і товаришування зі своїми зірковими колегами.

Ігор Пупков описує знайомство з вірною подругою, ведучою новин Оксаною Гутцайт, як дуже раптове і хвилююче. На той момент телеведучі знали одне одного лише заочно. Їхня перша зустріч відбулась випадково, і навіть не на зйомках, а в досить неочікуваному місці - на сходах спортзалу.

«Оксана вже поверталась, а я лише йшов на тренування. Пам’ятаю, сказав: «Привіт!» І все. Так і здружились. З нею я можу порадитись щодо багатьох питань. Оксана - людина-позитив! Не осудить і не відвернеться. Може трохи посварити, але потім сказати: «Ти ж знаєш, як я тебе люблю...» Вона з тих, хто не прикидається і не грає роль. Людина-щирість», – розповів Ігор Пупков.

Оскільки телеведучі працюють на каналах-конкурентах, то не можуть обговорювати питання, що стосуються подачі матеріалу. Але зізнаються, що із задоволенням дивляться ефіри і навіть роблять фото з телевізором і відправляють одне одному.

Ведучий «Сьогодні. Підсумків» Олег Панюта, як виявилося, має не лише дружні, а й родинні зв’язки з популярною телеведучою та акторкою Яніною Соколовою. Друзі познайомились у 2006 році, коли Олег Панюта працював креативним продюсером ранкового шоу і для проєкту шукав дві пари ведучих.

«Під час відбору я зустрівся з талановитою журналісткою, яка на той час вже вела свою програму на запорізькому ТБ, а в Києві навчалася в університеті Карпенка-Карого. Я її побачив і зрозумів, що у мене є одна з ведучих. А за 10 днів до старту проєкту сталася халепа з її співведучим. Тож, я мав швидко розв’язати цю проблему і, оскільки часу на пошуки нового партнера було обмаль, я сів з нею у кадр», - поділився теплими спогадами Олег Панюта.

Так із керівника і підлеглої, Панюта і Соколова перетворились у співведучих ефіру. Колеги і зараз періодично перетинаються на різних вечірках, масштабних подіях – зокрема, Одеському кінофестивалі, який будуть вести разом цього року уп’яте поспіль.

«А у 2009 році народилася моя Анютка. Ми з Яніною вже разом не працювали, але стосунки підтримували, і я запропонував їй стати хрещеною мамою доньки. Потім, коли у Яніни народився син, вона з чоловіком запропонували мені так само стати хрещеним батьком Мирона. Тож, ми перехресні куми. Хоча дехто каже, що так не можна», – з усмішкою розповів Олег Панюта.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь