Онлайн

Ведуча «Міслівців за дивами» розповіла, який інстайт отримала на зйомках

19 квітня на каналі «Україна» розпочнеться азартний, захоплюючий і пізнавальний проект «Мисливці за дивами».

Олександра Красновська Олександра Красновська
12:31, 15 квітня 2021

19 квітня на каналі «Україна» стартує тележурнал «Мисливці за дивами». Його ведучі Анастасія Кошман і ХАС «полюють» за неймовірними історіями та знайомляться з унікальними людьми. Анастасія Кошман поділилась, який головний меседж вона отримала від зустрічі з героями тележурналу.

Цієї весни на каналі «Україна» розпочнеться азартний, захоплюючий та пізнавальний проєкт «Мисливці за дивами». Його ведуча до останнього моменту приховувала всю інформацію щодо участі в тележурналі й тільки нещодавно опублікувала пост в Instagram.

Протягом зйомок Анастасія Кошман і ХАС полювали за неймовірними історіями, в які складно повірити.

«Наші герої – успішні та щасливі люди, але я зрозуміла, що так було не завжди. У їхньому житті відбулась якась серйозна подія, яка стала спусковим механізмом, щоб почати діяти», – сказала ведуча каналу «Україна» Анастасія Кошман.

Історії героїв проєкту наштовхнули її на таку думку: якщо щось йде не за нашим сценарієм – це не завжди погано. І в скрутні часи не потрібно таврувати себе: «У мене все погано» або «Я невдаха». Навпаки, труднощі можуть стати хорошим стартом у майбутньому.

Ведуча програми «Мисливці за дивами» дуже хоче, щоб цей проєкт подивилися ті люди, які зараз перебувають не в кращому становищі. За словами Анастасії Кошман, вони побачать, що складна ситуація все ж таки дає нам сили піднятися й почати діяти.

«Якщо нас все влаштовує, то навряд чи захочеться щось змінювати. Навіщо? Все ж і так добре. І тільки коли щось йде не так, як нам хочеться, тоді ми можемо зробити нереальні вчинки, – пояснила ведуча тележурналу «Мисливці за дивами». – Тому такі ситуації потрібно використовувати як шанс змінити життя на краще».

Дивіться програму «Мисливці за дивами» у будні о 09:50 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь