Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Василь Бондарчук перевтілиться в Рікі Мартіна

Учасник найзірковішого шоу "Як дві краплі" Василь Бондарчук приміряє на себе образ гарячого латиноамериканського співака Рікі Мартіна.

11:00, 11 грудня 2013
Учасник найзірковішого шоу "Як дві краплі" Василь Бондарчук приміряє на себе образ гарячого латиноамериканського співака Рікі Мартіна.

У найближчому ефірі шоу перевтілень "Як дві краплі" Василю Бондарчуку знову доведеться продемонструвати навички володіння іспанською мовою, адже Василь перевтілиться в пуерторіканця Рікі Мартіна.

Василь, у тебе знову, можна сказати, іспанець, правда, не такий романтичний, як Хуліо Іглесіас. З іспанським знову дружина допомагала?

- Насправді, в моїй пісні іспанською мовою тільки три слова la Vida Loca.

Тобто, не вчила?

- Ні, на цей раз я все вивчив сам (сміється).

Знаєш, адже Рікі Мартін не тільки співає, а й танцює. Чому ти приділяв більше уваги?

Martin310

- Всьому. Я вивчив навіть його шалені танці стегнами, так що буде гаряче.

За рахунок останніх образів ти зумів зробити серйозний скачок - з десятого місця на сьоме. До заповітної п'ятірки залишилося зовсім небагато. Сподіваєшся впоратися?

- Я буду старатися, образ Рікі Мартіна мені близький, пісня така вибухова, трохи божевільна, такий драйв чистої води. Плюс балет, феєрверки, навіть будуть справжні язики полум'я. Більше нічого не буду розповідати, подивіться самі.

Джерело: ivona.bigmir.net

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь