Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Валерій Харчишин: Я спав з PSY

Валерію Харчишину, учаснику музичного шоу "Як дві краплі", довелося вивчити екзотичну мову.

14:16, 13 листопада 2013
У сьомому випуску шоу перевтілень "Як дві краплі" український рокер Валерій Харчишин приміряє на себе образ корейського хіп-​​хопера PSY. Артист виконає знаменитий хіт Gangnam Style, а для цього йому довелося взятися за вивчення рідної мови співака - корейської.

"Чесно кажучи, з корейським мовою у мене був жах. Це було просто жахливо. Образ PSY - це, напевно, єдиний образ, який я готую не на всі 100%, а на всі 200 або навіть 500%".

Валерій винайшов свій спосіб для того, щоб вивчити слова знаменитої пісні. "Я спав з PSY, я їв з ним, я їздив з ним в машині. Для того, щоб вивчити цей текст, потрібно було не просто вибудувати якийсь асоціативний ряд, але створити собі якісь перешкоди, щоб через них ставати PSY. Я знаєте, як робив?! Я включав інші пісні, але під них, під іншу мелодію співав слова з пісні PSY. І я запам'ятав", - похвалився Харчишин.

Виявилося, що рокер не просто запам'ятав текст, а й вивчив переклад пісні. "Каляки-маляки - це не те, глядач би помітив підміну. Я точно знаю, про що я співаю в цій пісні. Там співається щось а-ля: Може, ти занадто гарна для мене, але я хлопець, який точно знає, що тобі потрібно. Я можу випити цю каву за один раз, тому поїхали".

Харчишину пошили піджак а-ля PSY, штани і купили брендові окуляри Gangnam Style. До того ж, Валерій не одну годину вбив з хореографами проекту, щоб вивчити знаменитий танець корейського виконавця. "У мене виходить, але головне потрапити в пластику", - прокоментував Харчишин.

Джерело: ivona.bigmir.net

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь