Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Валентин Наливайченко: тиск міжнародної коаліції посприяє тому, щоб Росія надавила на бойовиків

У прямому ефірі інформаційної програми «Сьогодні» з Оленою Кот на телеканалі «Україна» лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко розповів про міжнародну підтримку в питанні цілісності української держави, про домовленості щодо обміну полоненими, а також про механізми, які унеможливлять неможливим втручання Росії в майбутні вибори.

12:05, 1 грудня 2017

У прямому ефірі інформаційної програми «Сьогодні» з Оленою Кот на телеканалі «Україна» лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко розповів про міжнародну підтримку в питанні цілісності української держави, про домовленості щодо обміну полоненими, а також про механізми, які унеможливлять неможливим втручання Росії в майбутні вибори.

Валентин Наливайченко зауважив, що наразі Україна має підтримку світової спільноти, зокрема США, у вирішенні питання цілісності України, а також обміну полоненими з Росією: «Американська сторона серйозно взялася за це питання. Я думаю, що тиск міжнародної коаліції посприяє тому, щоб Росія нарешті надавила на підконтрольних бойовиків. Можу підтвердити, що є повна підтримка адміністрації Трампа та двопартійна підтримка республіканців і демократів у наступних питання. По-перше, територіальна цілісність нашої країни, по-друге, Крим – це невід’ємна частина України та ніколи не буде визнаний російським. І третє – безумовне повернення заручників – громадян України».

За словами лідера руху «Справедливість», у процесі обміну полоненими потрібно діяти за схемою «всіх на всіх», оскільки для України дуже важливо повернути всіх заручників та політичних в’язнів.

«Я переконаний, що треба зробити все, щоб діяти на принципі, який був з першого дня для нас важливий, як тільки почалася війна. Всіх на всіх. Ми встановили імена, прізвища, батьків усіх цих людей. Потрібно тримати контакт з кожною сім’єю, з кожним родичем, з кожним знайомим, щоб ті знали, що держава робить, і коли кожен українець, який захоплений і тримається в заручниках, буде повернутий. Так само не забути про політичних в’язнів, яких тримають незаконно чи то в Москві, чи в інших містах Російської федерації», – заявив в ефірі каналу «Україна» лідер руху «Справедливість».

На запитання ведучої Олени Кот щодо можливості російського втручання у вибори 2019 року, Валентин Наливайченко відповів, що це стане неможливим за умови ухвалення нового Виборчого кодексу, а також зміни складу ЦВК.

«Щоб такого не було і Президент, і СБУ повинні зробити два важливі кроки – очистити ЦВК, призначити чесних людей, погодити це з громадським суспільством, з громадськими організаціями. І третє – затвердити не в останній день перед виборами, а тут і зараз новий Виборчий кодекс з прозорими, контрольованими процедурами голосування. Щоб не підтасовували, не підробляли протоколи, щоб стояли відеокамери на виборчих дільницях, щоб кожен журналіст і громадянин України через декілька годин дізнавався про результати голосування. Зобов’язання влади вдіяти все можливе та неможливе, щоб не було втручання ні Москви, ні інопланетян, нікого іншого», – зазначив Валентин Наливайченко.

Дивіться інформаційну програму «Сьогодні» на офіційному сайті каналу, а також на сайті відеоресурсу oll.tv і на порталі новин segodnya.ua.
 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь