Онлайн
Який сьогодні день

День пам'яті жертв Голодоморів: трагедії, наслідки яких неможливо забути

Сьогодні згадуємо тих, хто постраждав від жорстоких актів геноциду від радянської влади.

14:28, 23 листопада 2019

День пам'яті жертв голодоморів шанують українці щорічно в останню суботу листопада. Цього року день пам'яті жертв голодоморів припадає на суботу, 23 листопада.

Голодомор, який влаштувала радянська влада в 1932-1933 роках убив мільйони ні в чому не винних людей. За минуле століття українці пережили три голодомори, які забрали життя приблизно 10 мільйонів чоловік, але саме голод цих десятиліть був найтрагічнішим. Всі голодомори штучно створила радянська влада, щоб зібрати зерно для продажу за кордон і змусити українських селян вступати в колгоспи.

Хоча раніше влада приховувала факт знищення українського народу через голод, зараз вже 16 країн визнали події, що відбулися геноцидом українського народу. Нереальні плани хлібозаготівель, 5.8 млн. т. зерна повинні були підготувати жителі Української РСР в 1932 році, відсутність врожаю в зв'язку з погодними умовами, заборона на виїзд з країни і відмова приймати допомогу від інших держав закінчилися трагічними наслідками, які мільйони людей відчувають навіть зараз .

У результаті Голодомору 1932-1933 років загинуло 4,5 млн. осіб, а це 13% населення Української РСР. Серед жертв 1 млн. дітей, і тільки 7% жертв не українці з усього загального числа.

Володимир і Олена Зеленська вже вшанували пам'ять жертв трагічних подій.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь