Онлайн

Актуально

У NASA повідомили про наближення астероїда: наскільки він небезпечний для землян

Астероїд 2018 VP1 наблизиться до Землі напередодні виборів

Ольга Козачок Ольга Козачок
13:40, 16 вересня 2020
До Землі летить астероїд
До Землі летить астероїд

Напередодні президентських виборів в Америці, які пройдуть 3 листопада 2020 року, до Землі на мінімальну відстань наблизиться астероїд. Про це йдеться у повідомленні Space Reference з посиланням на американське космічне агентство NASA.

Читай також
Місячний календар на вересень 2020 року: коли краще планувати справи

Місячний календар на вересень 2020 року: коли краще планувати справи

Астероїд 2018 VP1 пролетить 2 листопада повз Землі на відстані приблизно 419 тис. км зі швидкістю 10 км/с. Розмір цього космічного тіла становить від 2 до 4 метрів, що порівняно з розмірами шкільного автобуса.

За оцінками космічного агентства, астероїд 2018 VP1 не представляє суттєвої небезпеки для нашої планети. Незважаючи на безпосередню близькість проходження від орбіти Землі, комп'ютерне моделювання його траєкторії не підтвердило зіткнення з нашою планетою.

Астероїд відноситься до групи Аполлона. Він був вперше помічений 3 листопада 2018 року. Один оборот навколо Сонця цей об'єкт здійснює за 731 земний день або ж 2 земних роки, максимально віддаляючись від нього на 340 млн. км і наближаючись на 135 млн. км.

Дивіться відео про особисті чаклунів зірок: Ірина Білик, Леся Никитюк, Тоня Матвієнко:

Читайте прогноз магнітних бур на вересень 2020 року.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь