Онлайн
Соціум

В яких областях України школярі не підуть до школи з 1 вересня

Дізнайтеся, як будуть вчитися діти в Україні в умовах карантину, і хто не піде до школи

17:15, 4 серпня 2020

Школи України в умовах карантину

фото: depositphotos

В умовах продовженого до 31 серпня адаптивного карантину в Україні у зв'язку з небезпекою поширення COVID-19, багатьох українців хвилює питання, чи будуть діти займатися у школах і в яких регіонах школярі можуть взагалі не піти у навчальні заклади.

Читай також
Впровадження адаптивного карантину з 1 серпня: в чому полягають обмеження

Впровадження адаптивного карантину з 1 серпня: в чому полягають обмеження

З 1 серпня територія України умовно розділена на чотири основні зони карантину, в залежності від епідеміологічної ситуації з коронавірусом в регіонах, інтенсивності та особливостей поширення COVID-19.

Так в регіонах, які потрапляють у "зелену", "жовту" і "помаранчеву" зони, діти з 1 вересня повернуться за парти. Хоча при цьому на території регіонів із "помаранчевим" рівнем небезпеки дітям можна відвідувати навчальні заклади в групах не більше 20 осіб.

Водночас Міністерство освіти і науки не виключає змішаного способу навчання, коли частину навчального часу школярі проводитимуть онлайн, а частину – офлайн.

А ось що стосується зон із "червоним" рівнем епідеміологічної ситуації, то існує чітка заборона на відвідування дітьми навчальних закладів. Тут заняття проводитимуть дистанційно.

На сьогоднішній день в Україні у "червону" зону потрапили два обласних центри: Луцьк і Тернопіль, а також Кіцманський район Чернівецької області.

Однак до вересня ситуація може змінитися як в один, так і в інший бік. Рівень епідемічної небезпеки в кожному регіоні буде встановлюватися комісією з надзвичайних ситуацій на певний проміжок часу і регулярно переглядатиметься. А тому і умови навчання для дітей можуть постійно змінюватися у зв'язку з епідеміологічною картиною в країні.

Дивіться відео, яким буде навчання в школі на карантині:

Читайте: в Києві можуть знову встановити жорсткий карантин.

Дізнайтеся, чи підуть школярі в школи 1 вересня 2020 року в Україні.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь