Онлайн
Коронавірус

У Британії виявили новий небезпечний штам коронавірусу: що про нього відомо

Новий штам вірусу може бути на 70% заразніше, ніж попередні.

Олександра Красновська Олександра Красновська
15:00, 21 грудня 2020

Британські медики виявили новий небезпечний штам коронавірусу, який привів до повернення локдауна в країні і закриття кордонів і авіасполучення з багатьма країнами світу.

Прем'єр Британії Борис Джонсон повідомив, що новий штам може бути на 70% більше заразним.

Поява нового штаму насторожила ВООЗ, експерти якої знаходяться в постійному контакті з британськими фахівцями. В організації закликають Європу посилити підходи до контролю і запобігання поширенню коронавірусу.

За межами Великої Британії новий штам вірусу був виявлений в Данії, Нідерландах та Австралії. Все більше країн припиняють залізничне і авіаційне сполучення з Британією.

Однак як зазначають експерти, нічого нового в мутації вірусів немає і нинішній штам швидше за все виник у пацієнта з ослабленою імунною системою, яка не змогла подолати цей вірус і замість цього організм став свого роду сприятливим середовищем для мутації.

Новий штам дійсно поширюється дуже швидко, так що влада змушена тримати ситуацію під контролем, щоб не допустити перевантаження лікарень.

Однак ніщо не свідчить про те, що саме захворювання протікає важче, або що ймовірність летального результату вище. До того ж очікується, що вже розроблені вакцини від коронавірусу будуть ефективні і проти цього нового різновиду.

Нагадаємо, що Велика Британія стала першою країною в світі, яка почала вакцинацію від коронавірусу.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь