Онлайн
Коронавірус

У боротьбі з коронавірусом. Українські медики отримають потрійну зарплату

За повідомлення Міністерства охорони здоров’я, втричі збільшену зарплату лікарі отримають вже за березень.

09:30, 3 квітня 2020

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що медичні працівники, котрі долучаються до лікування пацієнтів з лабораторно підтвердженим COVID-19, отримають за березень і будуть отримувати надалі вищу зарплату. Доплата становитиме три посадових оклади.

До списку медичних працівників, яким підвищать дохід, входять не лише безперечно профільні лікарі, але й допоміжний медперсонал, у тому числі медсестри, водії, та навіть медичні реєстратори. У міністерстві навели повний список працівників медичної сфери, залучених до боротьби з коронавірусною інфекцією, котрі можуть очікувати на підвищену зарплату вже цього місяця:

  • екстрений медичний технік; лікар-пульмонолог; лікар інфекціоніст; лікар-патологоанатом; лікар-епідеміолог; лікар-лаборант; лікар-анестезіолог; лікар-радіолог; лікар-бактеріолог; лікар-рентгенолог; лікар-вірусолог; лікар загальної практики — сімейний лікар, лікар-терапевт лікар-педіатр; лікарі інших спеціальностей, безпосередньо зайняті лікуванням лабораторно підтверджених випадків COVID-19; сестра медична; молодша сестра (всіх найменувань); реєстратор медичний; сестра-господиня; водій.

Українські медики отримають потрійну зарплату

фото:depositphotos

Нагадаємо, карантин в Україні через світову пандемію коронавірусу хочуть продовжити до середини травня.

Дізнайтеся, хто зі знаменитостей заразився на коронавірус.

Читайте також про механізм руйнування легенів вірусом Covid-19, який продемонстрували американські медики.

Дивіться сюжет про те, як медичні працівники отримали нові автомобілі швидкої допомоги по всій Україні:

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь